Görüş Bildir
Haberler
Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz'i Öldüren Can Göktuğ Boz'un Babası: 'Hakimin Karşısında Gülüyor'

etiket Samuray Kılıcıyla Başak Cengiz'i Öldüren Can Göktuğ Boz'un Babası: 'Hakimin Karşısında Gülüyor'

Batuhan
12.11.2021 - 07:49

Ataşehir'de Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un babası, 'Hakimin karşısında gülüyor. Hakim, diyor ki; 'Sen mi öldürdün?', 'Evet hatırlıyorum, ben öldürdüm. Ama niye öldürdüm bilmiyorum' diyor' ifadelerini kullandı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İstanbul Ataşehir'de 28 yaşındaki Başak Cengiz''i samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz'un babası A. Boz, oğlunu anlattı.

'Ama niye öldürdüm bilmiyorum' diyor'

'Ama niye öldürdüm bilmiyorum' diyor'

Beyaz TV'ye konuşan baba Boz, genç kızın ailesi için kahrolduğunu belirterek, 'Hakimin karşısında gülüyor. Hakim, diyor ki; 'Sen mi öldürdün?', 'Evet hatırlıyorum, ben öldürdüm. Ama niye öldürdüm bilmiyorum' diyor. Karşı tarafa kahroluyorum. Gencecik kızcağız öldü. Cinnet geçiriyor ilk gördüğü kişiyi öldürüyor. Bunun açıklaması yok. Akşamdan beri karşı tarafa ağlıyorum. Bu normal bir kadın cinayeti de değil' diye konuştu.

'Oğlumu savunacak değilim'

'Oğlumu savunacak değilim'

Açıklamalarına devam eden Boz, 'Bir sürü hastane dolaştık. Son üç senedir gayet sakin. Bugüne kadar kimseyle ağız dalaşı yapmayan bir çocuktu. Üç senedir yalnız yaşıyordu. Her gün ofise alıyordum, her akşam uğruyordum, yemek yerdik. Ben oğlumu savunacak değilim. Kelepçe takıp da elimde gezdiremem ki. Bıçakları, kılıçları çok severdi. İnternetten alıyordu, 'alma' diyordum' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
414
228
163
69
46
46
45
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Merve

oğlunun akıl hastası olduğunu biliyorsun, bıçak,kesici alet bulundurduğunu biliyorsun madem be serefsiz niye almıyorsun elinden? niye yatırmıyorsun bi hastan... Devamını Gör

Ercan

15 yaşında çocuk değil, koca adam. Nasıl alabilir ki? Kaldı ki bazı insanların cidden böyle garip zevkleri olabiliyor. Eski iş yerimden bir arkadaşım da çakı... Devamını Gör

holdthedark

Gerçekten hastane hastane gezdirdi mi acaba o da şüpheli araştırılmalı ve sağlığı ile ilgili ihmal varsa babaya da ceza verilmeli. Ayrıca ‘normal kadın cinay... Devamını Gör

Ercan

Yok assınlar adamı. 18 yaşını geçmiş ayrı bir evde yaşayan ve psikolojik sorunları olan oğlunu tedavi ettirmeyi başaramadıysa asılmayı haketmiştir neticede.

Söyledim gitti

Atacağınız başlığı kovalayayım... Sanki babası hakimin karşısında gülüyormuş sandım.

Söyledim gitti

Düzeltmişler kanka... iyi ki yazmışım bak size düzgün başlık geldi;)