Samsung SLEEPsense Tanıtıldı

 > -

Samsung, SLEEPsense ismini verdiği gelişmiş uyku takibi yapabilen sağlık odaklı modelini tanıttı.

Berlin’de düzenlenen IFA 2015 etkinliğinde teknoloji üreticileri sahnede kozlarını paylaşıyor. Bugün sahne alan Samsung , SLEEPsense ismini verdiği gelişmiş uyku takibi yapabilen yeni ürününü tanıttı. SLEEPsense bu zamana kadar görmeye alışkın olduğumuz uyku takibi cihazlarından çok farklı bir çalışma yapısına sahip.

SLEEPsense , uykunuz boyunca hareketlerinizi analiz ediyor. Dairesel şeklindeki SLEEPsense, yatağın yan bölümüne yerleştiriliyor. Gece boyunca uykunuzu analiz eden SLEEPsense , verileri telefonunuza gönderiyor. Derin ve hafif uykunuzu analiz eden SLEEPsense , evinizdeki diğer Samsung cihazları ile etkileşim içine giriyor.

Örneğin; Samsung marka bir televizyonunuz var ve gece TV ’yi açık unutup uykuya daldınız. Samsung SLEEPsense uyuduğunuz algılıyor ve TV’yi otomatik olarak kapatıyor . Aynı durum Samsung marka klimalar için de geçerli. Klimayı açık uyuyorsanız SLEEPsense uyuduğunuzu algılıyor ve klimayı ya kapatıyor ya da daha önce belirlemiş olduğunuz dereceye getiriyor.

Samsung SLEEPsense ayrıca kalp hızını ve solunum oranlarını tespit edebiliyor. Sağlık odaklı bir cihaz olan Samsung SLEEPsense, önümüzdeki aylarda satışa sunulacak. Akıllı ev teknolojisinde önemli bir adım olan Samsung SLEEPsense bakalım beklediği ilgiyi görebilecek mi?

Shiftdelete

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir