Görüş Bildir
Haberler
Samsung'dan Katlanan Ekranlı Telefon

Samsung'dan Katlanan Ekranlı Telefon

ATKN
20.11.2014 - 12:16
İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünyanın en büyük ekran üreticilerinden Samsung, 2015 yılı içerisinde ortadan ikiye katlanabilen ekranlar ve bu ekrana sahip bir telefon üretecek.

Eylül ayında tanıttığı Galaxy Note Edge modeli ile, artık kıvrımlı ekrana sahip telefonlara ağırlık vereceğinin sinyalini veren Samsung , 2015 yılında bilim kurgu filmlerinde de gördüğümüz ortadan katlanan ekrana sahip bir telefon üretecek.

Büyük ihtimalle 2015 yılı son çeyreğinde tanıtılacak olan kıvrılan ekranlı telefonlar, geçtiğimiz yıl tanıtılan LG G Flex ve Samsung Galaxy Round ’un sunduğu kullanım kolaylığını bir üst seviyeye taşıyacak.

Zaman avantajını kullanacak

Samsung ’un 2015 yılı bitine kadar her ay 30.000 – 40.000 arasında bükülebilen ekran üreteceği düşünülüyor. Hali hazırda dünyanın en büyük ekran üreticilerinden birisi olan Samsung Display ’in bu üretim kapasitesine yetişmek pek kolay değil. Diğer üreticilerin Samsung Display ’e en erken 2016 yılında yetişebileceği düşünülüyor.

1 yıllık zaman avantajını doğru kullanmak isteyen Samsung , bükülebilen ekranlı telefonlarını da diğer üreticilerden 1 yıl erken tanıtacak.

YOUM ekran gelişmeyecek mi?

Samsung ’un Galaxy Note Edge ’de kullandığı ve şimdilik beğenilen YOUM ekran teknolojisinin geleceği ortadan kıvrılabilen ekranlar ile tehlikeye girdi. Samsung ortadan kıvrılabilen ekranlara yönelerek YOUM teknolojisini daha fazla geliştirmeme karar almış olabilir.

ShiftDelete.Net

Kaynak: http://shiftdelete.net/samsungdan-kat...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın