Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Resim Çizmede Çığır Açan Adamın En Gerçekçi 29 Çizimi

 > 
4.6bPAYLAŞIM

Marcello Barenghi

Marcello Barenghi

Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel bazı çizimleri. Müzik zevki de güzelmiş arkadaşın. İyi Seyirler

Kaynak: http://www.marcellobarenghi.com/

1. Ahşap Zar

2. Zeka Küpü

3. Pipo

4. Hindistan Cevizi

5. Elma

6. Mantar

7. Üzüm

8. Ampul

9. Şişe Kapağı

10. Bıçak

11. Uğur heralde Uğur böcek olan

12. Dudak

13. Jack Daniels

14. Göz var göz

15. Boş Chinotto Şişesi

16. İskambil

17. Kırışmış Para

18. Coca Cola Slim

19. Boş Patates Cipsi Ambalajı

20. Pizza

21. Red Bull

22. Vodka

23. Viski Bardağı

24. Madeni Euro

25. Ferrari Xezri

26. Espresso Bardağı

27. Baykuş

28. Hamburger

29. Kartal

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-gozlu

burda yaşasa kalpazanlık yapar, te Allahım

ozge-burcu

helal olsun... hayretler içersinde izledim...

chicagolu

helal olsun emeğe saygı

cemir

evet ben yine gidip ne zaman öleceğim anketine bakayım

acilin

Yalnız şöyle bir durum var. Tamam bu bir yetenek de. Gerçeğinin aynısı bir görüntü istesem fotoğrafını çekerim. Aynısını yapmak onu sanat değil yetenek yapıyor.

turaberdibaltok

ne yani bu adam düşündüğü şeyide resmedemez mi ne saçma bi düşünce

acilin

Resmettiği düşündüğü şey ise bu düşünce özgün değil; Herkesin düşündüğü şey. Yani kola kutusu herkesin düşündüğü gibi. Yorum katılmamış. Bu da bunu yetenek yapıyor. Bunu saçma düşünce olarak yorumlamak da olsa olsa görüşlere açık olmayan sığlık göstergesidir.

ali-saygin-azimetli

kusura bakma ama o ışığı ve objedeki parlaklığı bile yakalayamazsın yani senin fotografın onun verdiği detay kadar olamaz kutu kolanın rengini mavi yapsaydı düşünemediğin bir şey mi olacaktı? burada amaç zaten (düşünebildiğin bir şeyin senin düşüncenden bile daha net ve gerçekçi çizip sana göstermek) sanat olarak emin ol ne kadar uç noktalarda gidebilir? neler çizebilir? sen düşün..

acilin

Kutu kolanın rengini mavi değil de kutuyu kanatlı yapsaydı sanat olabilirdi. O ışığı ve objedeki parlaklığı yakalamak yetenektir. Yani var olanı kağıda kusursuz yansıtıyor. Ancak ne zaman ki üstüne hayal gücüyle, duygularıyla birşey ekler o zaman sanat olur. Yapılan işi küçümsemiyorum. İnanılmaz bir yetenek. Ancak sanatçı değil. Çok iyi bir Gucci çantayı çok iyi kopyalamış çinli sanatçı olmaz yetenekli olur. Sanatçı ise Guccio Gucci'dir. ;)

ali-saygin-azimetli

hayır isterse yapardı isterse kanat koyabilirdi ama yapmamayı seçti bırak kutu kola kutu kola gibi yaşasın dedi:D kanatları olduğu için başına neler gelirdi kim bilir :(

acilin

Peki :) Öyle olsun.

Görüş Bildir