Görüş Bildir

Ramo 35. Bölüm Fragmanı

Haberler
> Ramo 35. Bölüm Fragmanı

Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Yıldırım'ın başkanlık ettiği yeni masada Ramo'nun yeni bir görevi vardır. Mazhar ise bu durumdan çok rahatsız olur. Şerif ve Mazhar ortak olup Ramo'ya karşı mücadele kararı alırken, Ramo Mazhare'ı masasından kovar. İşte Ramo 35. bölüm fragmanı...

Ramo Son Bölüm Fragmanı

Ramo Son Bölüm Fragmanı

Ramo, Korkut'la iş birliği yaptığı için Mazhar'a öfkelidir. Mazhar'ın ölen patronlardan biri olan Yıldırım'ın yerine geçmek istediğini de öğrenince bunu yeni tanışacağı patrona söylemeyi düşünür. Karşısında öldürmüş olduğu Yıldırım'ı görünce ise hayatının şokunu yaşar. Diğer yandan Şerif'in de Ramo'yla ilgili bazı planları vardır.

Ramo, Mazhar'la olan düşmanlığını devam ettirecek midir? Yoksa diğer patronların yüzünü görüp nihai hedefine ulaşabilecek midir? Bütün bunları öğrenebilmenin tek bir yolu vardır; oyuna dahil olmak. Hem de sonunu düşünmeden.

Ramo, bütün bunlarla savaşırken Sibel de aile ile uğraşıyordur. Hasan, Çiçek'in kendisine baba demesini unutamıyordur. Yaşadıklarını Afet'e nasıl anlatacağını düşünürken Sibel olaya dahil olur ve Hasan'ın gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğini söyler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?