Publicfeed'in Seni Her Şeyden Haberdar Edebildiği 8 Özelliği

370PAYLAŞIM

1. Burada herkes kendi haberini yapabiliyor, herkes haberci.

App'i indirip hesabını oluşturduktan sonra hemen haber yazmaya başlayabiliyorsun. Sahne senin, haber senin.

2. Kişi takip eder gibi istediğin herhangi bir konumu takip edebiliyorsun.

PublicFeed'te herhangi bir konumu takip ederek o lokasyonda olan biten ne varsa hepsinden haberdar olabiliyorsunuz. O bölgeden haber girenler sayesinde tam o noktada ne oluyor ne bitiyor bilmek mümkün; çünkü bir lokasyona içerik girebilmek için gerçekten o konumda bulunmak gerekiyor. Yani Ankara'nın Kızılay meydanından alacağınız haberler o an Kızılay'da bulunan kişilerden gelen paylaşımlar olacak.

3. Sadece takipçilerin değil, herkes seni okuyor.

Yaptığın haberi bulunduğun konumda paylaştığın için o konumu takip eden herkes senin haberini okuyabiliyor. İnsanları bilgilendiren haberler girdikçe takipçi sayın da kendiliğinden artacaktır. Bu yolla geleceğin muhabiri, habercisi olmak işten bile değil.

4. Çevrendeki haberleri aldığın gibi bulunduğun noktanın her detayına hakim olabilirsin.

Şehrindeki bir mağazada büyük bir indirim başlamış veya güzel bir restorandan verilen hizmet için şikayet var. Gideceğin güzergahta trafik, kaza var mı yok mu? Paylaşanlar sayesinde bunların hepsini öğrenebiliyorsun veya bunları paylaşıp insanları haberdar eden sen oluyorsun.

5. Kendi mahallenin veya üniversitenin Gossip Girl'ü olabilirsin!

Konum takip etmede aralığı en dara indir, sadece bir mekanda, bir mahallede ya da bir üniversitede olanı biteni gör. Hatta olanı biteni anlatan sen ol. Adın bilinmesin istiyorsun diyelim, fake bir profil açarak kimliğini gizleyip bildiğin tüm gıybetleri paylaşabiliyorsun, oturduğun yerdeki veya kampüsteki herkesin de haberi oluyor.

6. Herhangi bir #Etiket'i takip edebiliyorsun.

Merak ettiğin ya da ilgi duyduğun konulardaki #etiketleri takibe alarak, o etiketle girilen güncel ve popüler feed'ler (içerikler) kendi anasayfa akışında kolaylıkla görülebiliyor. Kişi takip eder gibi bir #Etiketi takip etme sayesinde o konu hakkında atılan hiçbir haberi kaçırmıyorsun.

7. "Yakınında" sekmesi sayesinde PublicFeed kullanan diğer kişileri görebiliyorsun.

Yakınında (Nearby) araması sayesinde çevrende PublicFeed'i kullanan diğer kişilerin haberlerini bulabiliyorsun ve etrafındaki kişilerin sana olan mesafelerini de görebiliyorsun. Bir haberin senin ne kadar uzağında(metre) ve ne zaman(sn.dk.gün.yıl) yapıldığını görebilirsin.

8. Haber yapanlarla takipleşmek mümkün olduğu gibi mesajlaşmak da mümkün 😉

Mesela Yakınında'yı açtın, birisi bir haber yapmış, 1 dakika önce ve 100metre
yakınında... Artık dm'den mi yürürsün yoksa dışarı çıkıp 100 metre mi yürürsün senin bileceğin iş 😀

9. Vurur yüze ifadesi, haber almanın en kolay yolu PublicFeed bitanesi 😁

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

adam günaydın diye haber atıyor amacı dışı kullanım var.

4pied

Bir fikir çıkar ve herkes o fikri kullanarak aynı şeyi yapar. Bakınız aynı fikirle yapılmış birden fazla sosyal medya mevcut.

zoomine

hepsi kabul harika muhteşem uygulama tamam kullanırız fakat habere atılan #Ankara #Haberi #Türk Kızılayı etiketleri nedir diye sorasım geldi ?

kako

Banjo yapmışlardı adamlar zaten boşuna uğraşmışınız

pikacu006

Fikir güzel fakat nedense illa bir sosyal medya olma isteği var yeni çıkan uygulamalarda. Mesajlaşma vb. gibi şeyler ekleyerek fikir asıl omurgasından çıkıyor ve insanlar saçma sapan paylaşımlarda bulunmaya başlıyor. Bence bu konuyu ele alması lazım uygulama sahiplerinin.

Görüş Bildir