PUBG Mobile'da Sizi Oyunun Yıldızı Yapacak Taktikler Burada! Daha Fazla Kill Almak İsteyenler Toplansın

2PAYLAŞIM

Son dönemlerin en çok oynanan battle royale oyunlarından PUBG Mobile'da rakiplerinizi alt etmek için taktiğe mi ihtiyacınız var? Onlarca oyuncuyla bir alana düşüp hayatta kalmaya çalışmak gerçekten zor bir görev. Fakat belirli detaylara dikkat ettiğinizde daha uzun süre oyunda kalabilir ve belki de şampiyonluk yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Kaliteli bir bağlantıya sahip olmalısınız

Oyunda başarılı olabilmek için en önemli koşullardan birisi, kaliteli ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olmak. Eğer imkanınız varsa iyi bir kablosuz ağa bağlanarak oyuna giriş yapın.

Kontrolleri gözden geçirin

Bir mobil oyunda klavye + mouse konforunda kill alamayabilirsiniz. Büyük ihtimalle pek çoğunuz gamepadi mumla arıyorsunuz. Fakat endişeye gerek yok. Sonuçta herkes sizle aynı şartlarda yarışıyor. Kontrol ayarlarını gözden geçirin ve size en uygun ayarları yapmaya çalışın. Gerekirse bir gününüzü kendinize en uygun ayarı bulmak için harcayın.

PUBG Mobile'da korkaklara yer yok!

Biraz atak olmak gerekiyor. Zaten bu mobil oyunda nişan almak, bilgisayar oyunlarına kıyasla daha zor. O yüzden saklanmak yerine dikkatli bir şekilde ilerlemek, ava çıkmak her zaman daha faydalı.

Hala haritaya bakmayanlar var!

Normalde birçok kişi haritaya yalnızca küçülen alanı ya da kırmızı bölgeyi görmek için bakıyor. Fakat PUBG'de gerçek şampiyonlar ne yapıyor, biliyor musunuz? Silah seslerinin nereden geldiğini haritadan tespit ederek nereye yöneleceklerini öğreniyorlar. Amatörler boş boş koştururken onlar pusu kurup onlarca kill alıyor!

Burası savaş meydanı, kütüphane değil!

En ufak bir adım sesi bile hayati öneme sahip. O yüzden ses konusunda pinti olmayın! Açın biraz! Mümkünse oyunu kulaklıkla oynamaya çalışabilirsiniz. Bu sayede oyun alanına daha iyi hakim olursunuz.

Bazı silahlar daha iyidir!

Böylesine bir oyunda silah sahibi olmak çok önemli. Ama bazı silahlara sahip olmak çok daha önemli. Mesela SKS müthiş bir silah. Rakipleriniz karmaşık silahlarla uğraşırken siz bu silahla çoktan oyundakilerin yarısını temizlemiş olursunuz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir