Prens Harry ve Meghan Markle, Yeni Hayatlarına Başlamanın Arifesinde Kraliyet Ailesinin Sosyal Medya Hesabından Veda Mesajı Paylaştılar!

146PAYLAŞIM

İnsanlık için bir devrin sonu olmasa da, Sussex Kraliyeti'nde bir devrin sonu.

Kaynak: https://us.hola.com/royals/20200330fm1kl...

Meghan Markle ve Prens Harry, Sussex Royal Instagram hesabından son bir gönderi paylaştılar.

 "Bu halka desteği, ilhamı ve dünya yararına olan ortak bağlılık için teşekkürler!" diyerek son mesajlarını verdiler. Archie Harrison'ın ailesi adına konuşan bir konuşmacı "Sussex Dük ve Düşesi artık @sussexroyal Instagram hesabından paylaşım yapmayacaklar ve SussexRoyal.com internet sitesini kullanmayacaklar." dedi.

30 Mart'ta paylaşılan veda gönderisinde Meghan ve Harry içinde bulunduğumuz küresel krize de değindiler.

"Hepimizin hissettiği gibi dünya şu an oldukça kırılgan görünüyor. Yine de herkesin fark yaratmak için potansiyeli ve imkanı olduğu konusunda eminiz-bütün dünyada, ailelerimiz, toplumumuzda ve sahada olanlarda görüldüğü gibi- hepimiz birlikte, bu sözün bütünlüğünü fark etmek için birbirimizi destekleyebiliriz. Şu an en önemlisi dünyadaki herkesin sağlığı ve iyiliği ve bu pandeminin sonucu olarak kendini gösteren birçok soruna çözüm bulmak. Bu küresel geçişte ve değişen alışkanlıklarda hepimizin bir rolü olduğundan, bu yeni döneme nasıl en iyi katkıyı sağlayabileceğimizi anlamak için odaklanıyoruz. Bizi burada göremeseniz de, işler devam ediyor. Bu halka desteği, ilhamı ve dünya yararına olan ortak bağlılık için teşekkürler! Yeniden sizlerle iletişimde olmayı dört gözle bekliyoruz. Harikaydınız! O zamana kadar, lütfen kendinize ve birbirinize iyi bakın. Harry ve Meghan" 

Şubat ayında Dük ve Düşes'in 2020 bahar sonrasında kraliyet unvanını kullanmayacakları, çünkü bu konuyla ilgili ülkede net kurallar olduğu açıklanmıştı.

Harry ve Meghan ise bu konuyla ilgili herhangi bir yargılama olmamasına rağmen, ilerleyen zamanda kendi seçimleriyle oluşan bu geçiş süreci tamamlandıktan sonra kraliyet ailesinin "Sussex" unvanını kullanma niyetleri olmadığını söylediler. 

O dönemlerde bir sözcü, koruyucu önlemler olarak marka başvurularının hazırlandığını ve The Royal Foundation isimli vakfın kaldırılmasında aynı modelin izlendiğini ve çiftin kar amacı gütmeyen kuruluşunun da Sussex Royal Foundation ismiyle devam etmeyeceğini söyledi.

Meghan ve Harry bu bomba kararlarını Ocak ayında duyurmuştu.

Çift, oğullarıyla bir araya gelmek için Kanada'ya dönmeden önce Mart ayında Birleşik Krallık'taki finansal bağlarını bitirdiler. Dük ve Düşes, Kanada'dan ayrılarak Meghan'ın annesi Doria Ragland'in yaşadığı Los Angeles'a taşındılar. Meghan ise şu an Hollywood'a dönüş hazırlıkları yapıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
countess-rain

" Medya'dan uzak olmak, kendi hayatımızı yaşamak istiyoruz, Kanada'da yaşayacağız " dedikten 3 ay sonra Los Angles'ta ev alıp oraya yerleşmek, paparazzilerin kucağında oturmaktan farksız . Yalancı ve manipülatif Meghan, Kral VIII. Edward durumuna düşürdü Harry'i. Yazık.

Görüş Bildir