Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Evliliğinin Film Gibi Hikayesi "Bir Öpücük Nelere Kadir" Dedirtiyor!

1PAYLAŞIM

13 yılı aşkın bir süredir beraber görmeye alıştığımız Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, uzun süredir herkesi kıskandıran bir ilişki yaşıyor. Peki bu aşk nasıl başladı, neler yaşandı ve nasıl devam ediyor? Birkaç yıl içinde biten ünlü birlikteliklerine bakınca Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan evliliğinin hikayesi kesinlikle diğerlerinden farklı ve dikkate değer.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ı bir araya getiren dizi: İlk Aşkım

Çoğumuz Pınar Altuğ'u, Çocuklar Duymasın dizisiyle tanısa da 2006 yılında İlk Aşkım isimli dizide Oktay Kaynarca ile başrolde oynamıştı. O dönem Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın nedeniyle; Oktay Kaynarca ise Kurtlar Vadisi'nden dolayı kariyerlerinin en ünlü zamanlarını yaşıyorlardı ancak dizi tüm bunlara rağmen yalnızca bir sezon sürebildi. İlk Aşkım'ın belki de en önemli katkısı, kadrosundaki Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ'u bir araya getirmesiydi.

Beklenmedik ve heyecanlı bir başlangıç

İlk Aşkım dizisinde oynadıkları dönem Pınar Altuğ'un soyunma odasına girip, dudaklarına yapışan Yağmur Atacan, fazlasıyla beklenmedik ve cesur bir hareket yapmış olacak ki Pınar Altuğ bu durumu "Merhaba diye gelip, çatanak diye öpünce salaklaştım." diye özetliyor. Böylece ilişkinin oldukça ilginç şekilde ilk temelleri de atılmış oluyor.

Pınar Altuğ'un her ilişkisi gibi bu da başta büyük sansasyon yarattı

Çocuklar Duymasın'dan sonra ilk eşiyle boşanması, Yunan asıllı Tony Teodoridis ile olan ilişkisi, Tony Teodoridis'in de Pınar Altuğ'un kendisini aldattığını söylemesiyle birlikte Altuğ, epey çalkantılı bir aşk hayatına sahip olmuştu. Yağmur Atacan'la olan ilişkisinde de aralarındaki yaş farkı gündeme oturmuştu.

Tüm eleştirilere kulaklarını tıkayan ikili 2008 yılında evlendi

Magazin tarafından sürekli Pınar Altuğ'un eski ilişkileri ve Yağmur Atacan'dan 9 yaş büyük olması gündeme getirilse de ikili tüm bu söylenenlere kulak asmayıp, 12 Nisan 2008 tarihinde Maslak Venue'de oldukça ihtişamlı bir düğünle evlendi.

İlk çocukları Su ile ilişkileri farklı bir boyuta taşındı

27 Ocak 2009 tarihinde "Su" adını verdikleri ilk çocuklarını kucaklarına alan çift, böylece anne ve baba olma deneyimi de tatmış oldular.

İlerleyen yıllarda boşanma iddiaları da gündeme geldi

Özellikle son yıllarda dönem dönem çiftin maddi sıkıntılar çektiği ve bu nedenle boşanacakları iddia edilse de çiftin ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Tüm eleştirilere rağmen mutlu mesut yaşayan çiftimize bir ömür saadet diliyoruz...

Başarılı Oyuncu Demet Özdemir’in "Nereden Nereye" Dedirten Başarı Öyküsü! Flash TV'de Dans Ettiği Günlerden Bu Günlere... - onedio.com
Başarılı Oyuncu Demet Özdemir’in "Nereden Nereye" Dedirten Başarı Öyküsü! Flash TV'de Dans Ettiği Günlerden Bu Günlere... - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir