Görüş Bildir

Paris Hilton Sessiz Sedasız Evlendi! ''Benim Sonsuzluğum Başlıyor''

Anasayfa > Gıybet

Daha önce üç kez nişanlanan ünlü şarkıcı ve manken 40 yaşındaki Paris Hilton Carter Reum ile sessiz sedasız evlendi. Düğününden kareler paylaşan Hilton, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Mutluluğunu hayranlarıyla paylaştı karalerde dikkat çeken 'Benim sonsuzluğum başlıyor'' açıklaması yaptı. 

Dünyanın en zengin varislerinden 40 yaşındaki Paris Hilton, aynı yaştaki dördüncü nişanlısı Carter Reum ile muradına erdi. Hilton ile iş insanı Reum, Hilton'un dedesi Barron'ın Bel Air'deki malikanesinde hayatlarını birleştirdi. Törene Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe, PAula Abdul'ün de bulunduğu birçok ünlü düğünün konukları arasındaydı.

Paris Hilton'un Instagram Paylaşımı...

Paris Hilton'un Instagram Paylaşımı...

Hilton, gelinliğini tam olarak göstermese de bir duvağını ön plana çıkaran bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşarak, gönderisine 'Benim sonsuzluğum bugün başlıyor' notunu düştü.

Üç gün üç gece sürecek olan düğünün en çok merak edilen ayrıntısı da Paris Hilton'un giyeceği gelinlikti. Bir gelinliğin yanı sıra birkaç tane de beyaz gece elbisesi giyeceği bilinen Hilton, düğünüyle ilgili ilk sosyal medya paylaşımını da yaptı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?