Görüş Bildir
Haberler
Pandemi Günlerinin ve Özellikle Bu Yazın Gözde Tatili Kiralık Villalar’da!

Pandemi Günlerinin ve Özellikle Bu Yazın Gözde Tatili Kiralık Villalar’da!

Yazın habercisi ilkbaharı yaşadığımız şu günlerde pandemi hayatımızı sıkıcı hale getirse de herkes tatil hayalleri kurmaya devam ediyor. Yaklaşık 2 senedir süre gelen Koronavirüs kâbusu, umutlarımızı yine de bitiremedi ve 17 günlük bu tam kapanma döneminin bitmesini iple çekiyoruz.

Özellikle tatil severler, yaz dönemini bu pandemi sıkıntısını atlatabilmek için iyi değerlendirmek istiyor. Ancak bunu yine de ihtiyatlı davranarak yapmak önemli… Korona virüs ne kadar korkutucu olsa da tatil anlayışımızı değiştirse de insanların yeni tatil olanaklarını araştırmalarına hız kazandırdı. Salgınla, izolasyonu 'yüksek, her türlü konfor düşünülerek hazırlanan kiralık villalar şimdiden yüzde 80 oranında dolu…

Muhafazakâr Kiralık Villalarda Tatil

Muhafazakâr Kiralık Villalarda Tatil

Birçok kişi için artık villa kiralayarak tatil yapmak birçok sorundan uzak rahat ve konforlu bir tatil anlamına geliyor. Özel havuzdan, spor olanaklarına, villa içinde düşünülen her türlü konforla muhafazakâr kiralık villalar, gözde tatil mekanları haline geldi. Özellikle kalabalık aileler için tatilde daha iyi eğlenebilmek kiralık villa seçenekleri ile daha da keyifli hale geliyor. Aynı zamanda ekonomik bir tatil seçeneği olan kiralık villaların bir diğer özelliği de istediğiniz gibi yemek yapma, istediğiniz zaman yiyebilme özelliği olması….

Önceliği mahremiyet olan bu villalar, korunaklı olmasını genellikle ağaç, panel veya duvar gibi materyaller ile sağlıyor.

Önceliği mahremiyet olan bu villalar, korunaklı olmasını genellikle ağaç, panel veya duvar gibi materyaller ile sağlıyor.

Açık ya da kapalı havuz seçenekleri olan kiralık villalar, tatilinizi aileniz ya da arkadaşlarınız ile gönlünüzce yapma şansı veriyor. Cennet vatanımızın dört bir yanında rahatlıkla bulabileceğiniz kiralık villalar, sundukları konforun yanı sıra hijyenik olması ile de revaçta… Kiraladığınız dönem öncesi hem dezenfektasyonu hem de temizliği yapılarak size teslim ediliyor. 

Onun dışında ekonomik olması ile muhafazakâr kiralık villalar, bu dönemde bir adım daha öne çıkıyor. Bunun nedeni de geniş alanlara sahip olan bu villaların daha çok kişiye ev sahipliği yapabilmesidir. Bu da muhafazakâr kiralık villalar seçeneğini daha da cazip hale getiren bir unsur olarak tercih ediliyor.

Kendinizi Tatilde Özel Hissetmenin Yolu: Villa Kiralama

Kendinizi Tatilde Özel Hissetmenin Yolu: Villa Kiralama

Eskiden daha çok muhafazakâr yaşam tarzını benimseyenlerin tercih ettiği bu villalar artık Koronavirüs nedeniyle herkesin seçimi haline geldi. Kitlesini genişleten muhafazakâr villa seçenekleri, gürültüden, kalabalıktan uzak doğa ile iç içe ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerin de tatil tercihi oldu. 

Çoğunlukla Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde rahat ve huzur dolu aynı zamanda hijyenik bir tatil planınız var ise tercihinizi Villacınız’dan yana kullanabilirsiniz. Her mevsim yapabileceğiniz tatili, ister 1 haftalık, ister daha uzun süreli www.villaciniz.com.tr adresinden rezervasyon yapabilirsiniz. 11098 TURSAB A Grubu olan acente, güvenli ve huzurlu alışverişin adresi. 

Daha fazla bilgi için 0242 606 18 82 numaralı hattı arayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
5
2
2
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın