Özcan Deniz'in Feyza Aktan'ı Buse Narcı ile Aldattığı ve Yüzünde Sigara Söndürmekle Tehdit Ettiği Söyleniyor

204PAYLAŞIM

Bu kadarına da pes doğrusu! Daha neler duyacağız?!

Evlendiler olay, boşandılar olay, sonrası zaten felaket... Feyza Aktan ile Özcan Deniz çiftine bir tek biz anlam veremiyor olamayız değil mi?

2018 yılında evlendiklerinde Feyza Aktan 8 aylık hamileydi, kısa bir süre sonra da doğum gerçekleşti.

Fakat evlilikleri yalnızca 15 ay sürdü.

Boşandılar; ancak bu anlaşmazlık burada noktalanmadı!

Araya bambaşka olaylar girdi; türlü türlü iddialar atıldı ortaya.👇

Onun Gibi Olsun İstiyormuş... Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın Boşanma Nedeninin Aslı Enver Olduğu İddia Edildi! - onedio.com
Onun Gibi Olsun İstiyormuş... Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın Boşanma Nedeninin Aslı Enver Olduğu İddia Edildi! - onedio.com

Ve tüm bunlara rağmen birlikte görüntülenmeye devam ettiler, hem de el ele!

Kafalar da burada yanmaya başladı tabii!

Hatta bir ara ikinci kez evlenecekleri bile konuşuluyordu.

Pandemi sürecini birlikte geçirmeye karar veren ikili, bu sinyalleri vermişti.

Sonra birden paylaşılamayan bir ev çıktı ortaya!

Feyza Aktan, bulundukları evden çıkmak istemiyordu; Özcan Deniz de suç duyurusunda bulundu "gasp ediyor" diye...

Hatta geçenlerde bu evde yangın bile çıktı, belki duymuşsunuzdur.

👇

Gerilim Artıyor! Eski Eşi Feyza Aktan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunan Özcan Deniz'den İlginç Bir Açıklama Geldi - onedio.com
Gerilim Artıyor! Eski Eşi Feyza Aktan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunan Özcan Deniz'den İlginç Bir Açıklama Geldi - onedio.com

Ve bugün, paylaşılamayan ev, yaşanan onca çirkinliğin üstüne yepyeni bir gelişme daha eklendi...

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile abisi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu ve 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı!

Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, ‘zincirleme şekilde kasten yaralama’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’, ‘zincirleme şekilde yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘devletin kurum ve organlarını aşağılama’ suçlarından şikayetçi oldu.

Şikayet dilekçesi şu: 

"Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı. 25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı. Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu. Hamile olan Aktan’ı karnının üstüne gelecek şekilde yere itekleyen Deniz, ‘Abimdeki silahı alacağım, ikimizi de öldüreceğim’ diyerek oradan ayrıldı."

"Sözleşmeden vazgeçen Özcan Deniz, her şeyin yoluna gireceğine dair söz vererek Feyza Aktan’la evlendi."

"Çocuk doğduktan sonra evlilik sözleşmesini yeniden gündeme getiren Deniz, eşi üzerinde baskı kurdu. Çocuğunu ve ailesini düşünen Feyza Aktan, bu sözleşmeyi imzalamak zorunda kaldı. Aktan, Almanya’da tatildeyken Deniz bir kadınla mesajlaşınca aralarında yine tartışma çıktı. Dilekçede, Deniz’in yine şiddet uyguladığı, “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” diye tehdit edildiği ifadelerine yer verildi. Aktan, darp raporu alıp boşanmak istedi."

"Ercan Deniz, ‘Eğer o raporu bize teslim etmezsen seni öldürtürüm’ diye tehdit etti."

"Tehditlere dayanamayan Aktan, darp raporunu Deniz’e verdi ve telefonundaki darp fotoğraflarını sildi. Boşanmanın ardından Deniz, ‘Çocuğun velayetini babasına veriyorum’ şeklinde protokolde değişiklik yapılması konusunda sözleşme imzalaması için ölümle tehdit etti."

Bu arada aldığımız bir diğer bilgiye göre Özcan Deniz, Feyza Aktan'ı Buse Narcı ile aldatmış...

Ve iddialara göre evlilik öncesi Özcan Deniz, Feyza Aktan'a başka insanlarla birlikte olacağını da söylemiş. Feyza Aktan da bunu kabul etmiş...

Yine iddialara göre Özcan Deniz'i de başka insanlarla gerçekten paylaşmış Feyza Hanım...

Siz bu yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bakalım daha neler göreceğiz?!

Gelişmeleri takip ediyoruz...

Son dakika gelişmesi!

Özcan Deniz açıklama yaptı: 

"İftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım. Eski eşimi mağdur etmedim. Kurulacak çok cümle var, ama evladımı üzmemek için susuyorum. Elimden almaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oguz52

barzo o.c

yagmur-kizilsu

Neden bütün aldatma haberlerinde Buse Narcı var tek başına cicişleri tahtından indirmiş gibi

guzel-gunler-uzakta

Ya şunu anlamıyorum evlenmeden önce üstüne üstlük hamileyken adam seni darp ediyor ve sen gidip bu adamla evleniyorsun. Özcan Deniz böyle bir yaptıysa cezasını bulsun ama ya kadınlar niye daha güçlü olamıyorsunuz.Kendi ve çocuğunun hayatından, bozulan psikolojinden daha mı değerli para. Bide bu kavgaların arasında yetişecek çocuğun psikolojisi. Erkek Kadın fark etmez açgözlülüğümüzün sınırı yok.

sena-atabey

Özcan Deniz’i zerre sevmem ama Feyza da pek bir güven vermiyor. Doğruysa da şaşırmam üzülürüm, yalansa da. Özcan kızın gençliği için, kız da onun parası için birlikte algısı oluşturuyorlardı. Körler sağırlar. Ama umarım doğru değildir. Hiçbir insanın bunları yaşamasını istemem.

belissima89

bazı seyler bariz adam zaten takılıyodu bence kız cocuk yapıp kendini garantiye almak istedi. hepsi zengin birinden cocuk yapıp rahat yasama derdinde adamlarda salak değil yani herkes acun değil. tehdit şiddet doğru mu bilmiyorum ama para icin iftira da atıyo olabilir. darp raporlarını ve fotoları silmiş snra bianda nie karar degiştirip mahkeme açmış onu anlamadım. bana inandırıcı gelmedi ya hamileyken yaptı bunları sonra cıktın el ele gezdin. demek ki baska kadınları kabul ettin şimdi noldu ? yani inanmadım kıza ben insallah yalandır zaten

Görüş Bildir