Görüş Bildir
Haberler
Özbek: "Melo'nun Durumu Kesinleşmedi"

Özbek: "Melo'nun Durumu Kesinleşmedi"

Fatih
07.08.2015 - 23:31
İçeriğin Devamı Aşağıda

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Felipe Melo'dan Ibrahimovic'e kadar pek çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek , NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

'Melo'nun durumu kesinleşmedi'

Takımdan ayrılması beklenen Brezilyalı Felipe Melo hakkında konuşan Özbek, 'Bugün yine herhalde bir toplantı olacak. Hala belirsizliğini koruyor. Bir takım bulmaya çalışıyor. Biz kendisine gerekli kolaylığı göstereceğimizi söyledik. Fakat neticelenmiş, nihayetlenmiş herhangi bir şey yok. Artık herhalde bu işin kesinleşmesi lazım. Biz de ona göre takımın eksiklerini tespit edeceğiz. Bugün veya yarın netleşmesi lazım Melo'nun' yorumunu yaptı.

Acele ederek transfer yapıp hata yapmak istemediklerini belirten Özbek, 'İmkanlarımızı çok iyi kullanmak üzere hareket ediyoruz, bütün transfer sezonunun başından beri buna çok dikkat ediyoruz. Bu hazırlık maçlarının ertesinde, takip ettiğimiz futbolcular var, eksikliklerimizle çakıştırabilirsek eğer, transferlerini de yapacağız' dedi.

'Finansal Fair Play konusunda gayet iyi gidiyoruz'

Finansal Fair Play hakkında da konuşan Dursun Özbek, 'Bizim dikkat ettiğimiz kadar bütün diğer takımların da dikkat etmesi gerekiyor. Ben bunu söylediğim zaman sadece Galatasaray için söylemiyorum. Türk futbolunda bu konuda biraz ihtiyatsızlık olduğunu düşünüyorum ama Galatasaray olarak biz bunu ihtiyatla, tedbirimizi alarak götürmek istiyoruz ki ileride sıkıntı yaşamayalım, o yüzden gündemde tutuyorum. Gayet iyi gidiyoruz, tasarruf tedbirleri bizi bu manda çok iyi yere getirecek' ifadelerini kullandı.

'Ibrahimovic hiçbir zaman listemizde olmadı'

Ibrahimovic iddiaları hakkında da açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, 'Hocanın bize verdiği transfer listesinde hiçbir zaman Ibrahimovic olmadı, hala da yok. Ben bunun biraz maksatlı pompalandığını düşünüyorum ama Ibrahimovic bizim gündemimize baştan beri gelmedi hiç, dolayısıyla hocanın transfer listesinde de yoktu. Biraz açıklamada geç kaldık ama hocamız defalarca söyledi, ben onu yeterli görmüştüm, biraz daha önce açıklayabilirdim' diyerek özeleştiri de yaptı.

Fanatik

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2015/08/07/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın