Görüş Bildir
Haberler
Oyunlarla İlgili Tercihlerine Göre Sinir Seviyeni Söylüyoruz!

Oyunlarla İlgili Tercihlerine Göre Sinir Seviyeni Söylüyoruz!

Croft
25.08.2023 - 18:27

İçimizdeki siniri stresi boşaltmanın, biraz sakinleşip pamuk gibi olmanın en eğlenceli ve zararsız yollarından biri kesinlikle video oyunları. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi olduğu gibi her oyuncunun da bir oyun tarzı var ve senin hakkında sandığından fazlasını söylüyor. Peki sen oyun tercihlerine göre ne kadar psikopatsın, gel birlikte öğrenelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Öncelikle söyle bakalım, sen ne için oyun oynuyorsun!

2. Favori oyun türünü sorsak?

2. Favori oyun türünü sorsak?

3. Zor bir gün geçirip eve geldin. Kendini bu online oyunlardan hangisinin kollarına atarsın?

4. Odana bir poster asacaksın diyelim. Bu oyun karakterlerinden hangisini tercih edersin?

5. Peki GTA 5 üçlüsü içinden senin favorini sorsak?

5. Peki GTA 5 üçlüsü içinden senin favorini sorsak?
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Bu oyun dünyalarından hangisinde kendini evinde hissederdin?

7. Keyifle oynadığın online oyunda takımına toksik bir oyuncu geldi ve seni darlamaya başladı, tepkin ne olur?

8. Oyunda istemediğin bir sonuçla karşılaşma ihtimaline karşın sürekli save alır mısın/quick save yapar mısın?

9. Gelelim son soruya. Oyun oynarken seni gaza getirecek bir şeyler dinler misin?

Sen sinir küpüsün!

Aman aman, sen oyun oynarken yanına yaklaşanın vay haline! Sadece oyunda da değil, günlük hayatında da öfkeyle kalkıp çoğunlukla zararla oturanlardansın. Sinirin bir tetiklenmeye görsün hele. Suçu tamamen sana attığımızı sanma sakın, etrafındaki insanların olur olmadık hareketleriyle seni nasıl çileden çıkarttıklarını tahmin edebiliyoruz. Çabuk sinirleniyorsun, zaten o konuda anlaştık. Buna ek olarak bir o kadar da çabuk sakinleşiyorsun. Sakinleştikten sonra ise çoğunlukla yaptıklarına ve kalbini kırdığın kişilere çok pişman oluyorsun ama iş işten geçmiş oluyor. Ne diyelim, sen yine de öfkene mukayyet olmaya çalış!

Sen epey sakinsin!

Sinirlerin mi alındı yoksa devasa bir papatya bahçen var da her gün demleyip papatya çayı mı içiyorsun bilemiyoruz ama sırrın her neyse lütfen bize de söyle. Seni sinirlendirmek hayli zor. En can sıkıcı durumlarla dahi adeta ulvi bir sabırla başa çıkıyor, bu sayede aklıselim kalarak işin içinden çıkıyorsun. Ama bu demek değil ki asla ama asla sinirlenmiyorsun. Yine de en sinirli olduğun durumlarda dahi kendini tutuyor, çoğunlukla kalp kırmadan işin içinden çıkıyorsun.

Sen aslında sakinsin ama sinirlenince...

Genel olarak sakin bir mizacın olduğunu söylemek zor değil. Olaylara duygularından önce mantığınla yaklaşıyor, eyleme geçmeden önce iyice düşünüp tartıyorsun. Böyle bir mantıkla sinirlenmek de hayli zor oluyor ama bir kez çileden çıktın mı seni yatıştırabilene aşkolsun! Ortalığı adeta ateşe veriyor, karşına ne çıkarsa çıksın tanımıyorsun. Yine de dediğimiz gibi, seni bu noktaya getirmek hayli zor, bu yüzden insanlar üstüne rahatça gelebiliyorlar. Ne diyelim, herkes ayağını denk alsın!

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
41
19
13
7
3
1
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın