Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Oyuncu Ayşe Tolga, Instagram Hesabında Yaptığı 'İslami Terör Örgütü' Yorumuyla Sosyal Medyada Konuşuluyor

2.7bPAYLAŞIM

Ayşe Tolga'nın paylaşımından sonra #ÖzürDileAyşeTolga hashtagı gündem oldu...

TRT'de ekrana gelen 80'ler dizisi gibi pek çok popüler yapımdan tanıdığımız yetenekli oyuncu Ayşe Tolga, Instagram'da yaptığı bir yorumla sosyal medya gündemine oturdu.

Instagram hesabında bir takipçisiyle girdiği diyalogda terör örgütlerini sıralarken ‘İslami terör örgütleri’ ifadesini kullanınca bir anda büyük tepki gördü.

Tepkilere neden olan yorum şu şekildeydi👇

İslam dininin terörle bağdaştırılmasına tepki gösteren Twitter kullanıcıları tarafından ise #ÖzürDileAyşeTolga hashtagı kısa süre içerisinde tt oldu.

#ÖzürDileAyşeTolga hashtagı ile atılan bazı olumsuz mesajlar şöyle👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Tabii, kendisine yapılan bu eleştirilerin yanı sıra sözlerinin yanlış anlaşıldığını düşünerek ona destek verenler de oldu👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Ayşe Tolga, kendi sosyal medya hesaplarından şu mesajı paylaşarak sözlerinin yanlış anlaşıldığını dile getirdi ve özür diledi.

twitter.com

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lvntrdn

Burada tartışılması gereken, müslümanların neden birilerinin maşası olmakta bu kadar kolay hareket ettikleri olmalı. Kadının saydığı terör örgütleri genellikle abd menşeili örgütler. Bir şekilde abd tarafından beslenip, eğitilip abd çıkarları için sahada sürülmüş ve sonrası yine abd tarafından terörist ilan edilmiş örgütler. Kendilerini geliştirmedikleri için, dinlerine körükörüne bağlı oldukları için, dinlerinin araştırmadıkları, yazanı neden yazdığını sorgulamadan düz mantık uyguladıkları için, maalesef birilerinin piyonu oluyorlar...

miralayra

Kadın olumsuz anlaşılması güç bir şey dememiş ki maalesef "" islami terör"" şeklinde bir ifade var evet kullanılıyor. Linç edelim diye hazırda bekleyen hükümet şakşakçısı tiplerin twitlerine itibar etmeyiniz. Ayşe Tolga hanımda fıstık gibi ay pardon gayet anlaşılır konuşan yazan bir şahıstır.

zararli

hep bi kafa kesme kılıçlama taşlama köy basma kadın kaçırma savaş yıkım tecavüz.. sanat adına bilim adına hukuk adına ne duyduk ki?

behzatdegilbey1

heh gitti trt de ki rol

nrettnbayar1

"islam terör dinidir" dememiş ki, bunlar yaptıkları faaliyetleri islam yaptıklarını söylüyor demiş.

Görüş Bildir