Görüş Bildir
Haberler
Ortağına Sinirlenen Adamın Havaya Saçtığı Binlerce Lira Saniyeler İçinde Buhar Oldu

Ortağına Sinirlenen Adamın Havaya Saçtığı Binlerce Lira Saniyeler İçinde Buhar Oldu

Ancak filmlerde olur dediğimiz bir olay Erzincan’da gerçek oldu. Kent merkezinde bir kafenin 2. katında oturan bir kişi sinirlenip yüklü miktarda parayı havaya saçtı. Vatandaşlar gökten yağan paraları toplamak için birbirleriyle yarıştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ordu Caddesi'ndeki bir kafede oturan iki ortak arasında yaşanan anlaşmazlık sonrası ortaklardan biri yaklaşık 10 bin TL’yi kafenin penceresinden sokağa savurdu. 

Gökyüzünden para yağdığını gören vatandaşlar yaklaşık 30 saniye içerisinde banknotları toplayarak oradan uzaklaştı. Paraları savuran kişi ve ortağı ise daha sonra hiçbir şey olmamış gibi kafeden ayrıldı.

Vatandaşların paralara hücum ettiği anlar böyle görüntülendi. 🎥

Kafede garson olarak çalışan Burak Sarıtaş, kafenin ikinci katında müşterilere hizmet ettiği sırada masada oturan iki kişiden birinin birden ayağa kalkarak bağırmaya başladığını belirterek, 'Elindeki paraları ikinci kattan aşağı doğru savurmaya başladı. Biz de şaşkınlıkla izledik, aşağıdaki insanlar da paraları alıp gittiler' diye konuştu.

Kafedeki diğer çalışan Turgay Duyan ise masaya sipariş götürdüğünü ifade ederek, 'Arkamı döner dönmez paraların aşağı doğru savrulduğunu gördüm. Aşağı indiğimde paraların hiçbiri kalmamıştı' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
81
29
15
14
7
6
4
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
panda-slothful

toplayak da sahibine verek de dememişler... ortadoğu halkı...

Assad Najjar

Toplayanlara niye kızıyorsun ki? Paraları saçan adam, zaten onları gözden çıkarmış. Muhtemelen saçtığı paralar da onun için sakız parasıdır. Fakirler nasiple... Devamını Gör

arslanoglu

Hırsızlar sahipli parayı kamera önünde cebe indirip gülüşüyorlar haram para sevinci biri de toplayıp sahibe vermiyor

Dean Winchester

Kemal Sunal filmi gibi olmuş helal olsun başarılarının devamını dilerim krdşm.