Online Alışverişte Bebeğiniz İçin En İhtiyaç Duyduğunuz Ürün Ne?

İlişki Testleri
17PAYLAŞIM

Sevgili anneler! Bebeğinizin ihtiyaçları hiç bitmez, biliyoruz. Hele ki hiç ummadığınız anda ummadığınız şeylerin bittiğini fark etmek bazen can sıkıcı olabiliyor. 🙄 Bu dönemin sizin için nasıl geçtiğini anlatamayız belki ama bebeğinizin ihtiyaçlarıyla ilgili hazırladığımız bu testle belki size biraz eğlenceli vakit geçirtebiliriz diye düşündük.

Haydi teste! 👇🏼

1. İlk olarak bize kaç çocuğun olduğunu söyler misin?

Henüz çocuğum yok
Yolda😊
1
2
3+

2. Sana anne olmanın en zor yanı ne diye sorsak?

Uykusuz geçen geceler ve sabahında karşılaşılan pörtlek gözler!
Tüm ihtiyaçlarını ayrıntılı şekilde sürekli düşünmek.
Kendinden çok onu düşünmek.
Gereksiz evhamlara kapılmak.

3. Bebeğinin altını günde ortalama kaç kez değiştiriyorsun?

3-5
5-7
7-9
9+

4. Bebeğini emziriyor musun?

5. Aşağıdaki bebeklerden hangisini seçersin?

6. Mama sandalyesi alacağın zaman en dikkat edeceğin şey ne olur?

Kaliteli olması.
Zaten çok uzun süre kullanmayacağı için ekonomik olmalı.
Teslimat süresi önemli. Hızlıca teslim edilmesi lazım.
Bebeğimin ilgisini çekecek özellikleri olmalı. (Oyuncaklı, renkli vs.)

7. Bebeğinin aşağıdaki davranışlarından hangisi seni daha mutlu eder?

Uyuması...
Tabiiki yemek yemesi
Arkadaşlarıyla pıtı pıtı oyunlar oynaması!
Tuvaletini söyleyebilmesi

8. Son olarak anneliği tek bir kelimeyle anlat desek?

Mutluluk
Fedakarlık
Sabır
Sevgi

Bebek Bezi!

Anladığımız kadarıyla tatlı mı tatlı bir bebeğin var. E tabi durum böyle olunca online alışveriş listende bebeğinin ihtiyaçlarına da yer ayırman gerekiyor. Hele ki şu dönemde insanın canı bazen ne dışarı çıkmak ne de markete gitmek istiyor. Böyle durumlarda bebeğinle ilgili ihtiyaç duyduğun her şeyde Cepte Şok yanında!

Bebek Body!

Nam-ı diğer zıbın! Evet zıbın kesinlikle önemli bir ihtiyaç. Özellikle yeni doğan bebeklerde peçete niyetine değiştirmek gerekebiliyor bu mini minnacık zıbınları... Böyle durumlarda bebeğinle ilgili ihtiyaç duyduğun her şeyde Cepte Şok yanında!

Bebek Nevresim Takımı!

Bebeğinizin yumuşacık bir nevresim takımında uyuması ne de güzel olur di mi? Tahmin ediyoruz ki temizliğe oldukça önem veren ve bebeğiniz her zaman tertemiz bir yatakta uyumasını arzulayan bir annesin! Ne diyelim ki... Sizin çocuğunuz olmak vardı! Bazen öyle saçma acil ihtiyaçlar oluyor ki insan anlam veremiyor... Bebeğiniz varsa nevresim takımı şaşırtıcı ama tam da öyle bir ihtiyaç. Böyle durumlarda bebeğinle ilgili ihtiyaç duyduğun her şeyde Cepte Şok yanında!

Mama Sandalyesi!

Bebeklerimizin bizimle birlikte rahatça yemek yemesi için mama sandalyesi gerçekten önemli. Test sonucundan anlıyoruz ki senin için de öyle. Özellikle ek gıdaya başladıkları dönemde mama sandalyesinde yemek yemeye çalışmasını izlemek belki dünyanın en keyifli aktivitesi! 😍 Şimdi bu yazıyı okuyunca bile bunu yapmak istedin değil mi? Böyle durumlarda bebeğinle ilgili ihtiyaç duyduğun her şeyde Cepte Şokyanında!

Bu Çarşamba bebeğiniz için aradığınız her şey hem Şok'ta hem Cepte Şok'ta! Cepte Şok uygulamasını indir. İhtiyacın olan ürünleri seç, siparişini aynı gün kapına getirelim. Aradığın ne varsa Cepte Şok'la ücretsiz kapında! Aman Kaçırma!

* Kampanyamız 20-26 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. 

Advertisement
Görüş Bildir