Onların Yeri Ayrı! Kova Burcu Kadınına Aşık Olmak İçin Birbirinden Geçerli 13 Muhteşem Neden

6.4bPAYLAŞIM

Her burcun özelliği ve kendine göre güzelliği var elbette. Ancak Kova burcunun kadınları, bazı özellikleri sayesinden biraz daha ayrılar. Eğer bugüne kadar bir Kova burcu kadını ile tanışmadıysanız çok şanssızsınız. Yok eğer hayatınıza bir Kova burcu kadını varsa, ne kadar şanslı olduğunuzu zaten biliyorsunuzdur...

1. Bir kere her şeyden önce Kova burcu kadınları, insanı etkileyen bir özgüvene sahiptir. Bu özgüven sayesinde üstlerinde taşıdıkları bambaşka bir havaları vardır.

2. Eğer bir karar verecekse duygusallığını bir kenara bırakıp mantığıyla hareket etmek, onun için olmazsa olmazdır. Sırf bu yüzden "Kalpsiz Kadın" diye nitelendirildiği bile olur zaman zaman.

3. Bir Kova burcu kadınının kafasına bir şey girdiyse geçmiş olsun. Hayatta onu elde etmeden bırakmaz; idealleri onun için her şeydir.

4. Hayatta kimseye ihtiyaç duymadan güçlü olmak ise onların çok önceden öğrendiği bir yetenektir. Her şeyi kendi başlarına halletmeye bayılırlar.

5. Onunla birlikteyken bir değil birden fazla insanla birlikte gibi olursunuz çünkü birbirinden farklı birçok karakteri içlerinde barındırırlar. Her yeni gün, yeni bir sürprizle karşılaşırsanız şaşırmayın.

6. Evde oturup sakin bir hayat yaşamak isterseniz uyarlar ama dışarı çıkıp eğlenmek isterseniz de ondan iyisini bulamazsınız. Her an vıcır vıcır enerjiktirler; ortama neşe salarlar.

7. Soğukkanlı olmalarını seyretmek için onları doğada tek başına izlemeniz yeter. Konfor takıntıları olmadığı gibi böcekten, kertenkeleden kolay kolay korkup yardım istemezler.

8. Evet aşık olmaları zordur ama aradıkları aşkı bulunca fena sahip çıkarlar. Belki de bu yüzden sadakat duyguları çok gelişmiştir.

9. Kolay kolay kıskançlık yüzünden kavga çıkartan tipler değildirler. Eğer kıskançlık sebebiyle bir tartışma yaşanıyorsa, ortada gerçekten mantığa aykırı bir şeyler var demektir.

10. Siz onları bir de anne olarak görün. Bir Kova burcu kadının içindeki anaçlık, yanardağın içindeki volkanlar kadar sıcaktır neredeyse.

11. Çok yönlü bakış açıları sebebiyle aynı anda birçok konuyu çözebilirler. Bu yüzden en küçük organizasyonlar bile hep onun elinden geçer.

12. Vakit kaybetmek ise hayatta en nefret ettikleri şeydir. Hayatı belirsizliklerden azade, net ve hızlı bir şekilde yaşamayı severler. Hem kendilerinin hem de başkasının vakit kaybetmesine hiç tahammülleri yoktur.

13. Hayatınızda eğer bir Kova burcu kadını varsa kendinizi şanslı hissetmek için çok geçerli bir sebebiniz var demektir. Çünkü onlar, dokundukları hayatları mutlaka güzelleştirir.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-attila

allah yardımciniz olsun

sp-stintson

Çok boş bir içerik, kişinin doğduğu ay kişiliğini belirlemez. Kaldı ki NASA bile astrolojinin gerçek bir bilim dalı olmadığını açıklamıştır.

kimligibelirlenemeyenkisilerce

ben bir kovayım. ben bir kovayım :)))) şaka bi yana ben kıskançlık durumunda şöyle bir yol izlerim sabittir. beni kıskandırmaya çalışan erkeğin özgüven sorunu vardır ve ( yargıladığım özgüven sorunu değil) özgüven sorununu beni aşağıya çekmeye çalışarak aşmaya çalışan zavallı bir insanla beraber olamam direkt o ilişki biter yani kıskançlık diye bir süreç ne partnerime ne kendime yaşatmanın anlamı yok. bu kendime saygısızlıktır. ayrıca namusunu şerefini beş paralık etmekten çekinmeyen bir erkeğin bi daha yüzüne bakmak bu bana göre değil içim kaldırmıyor. o noktada bitmiştir.

serpil-so

1.Bambaşka bir havası vardır evet, özgüvenden çok ukala olmasıyla alakalı bir durum. Ukala oluşu özgüvenle ilgili olabilir ama :D ukalalık ve özgüven de haliyle muhalefeti doğuruyor. combo yani 2.mantıklı ve kalpsiz kadın olmanın nesi kötü, akla yatmayan hiçbir yere yatmamalı 3.Kafasına koyduğunu yaptığı doğrudur, yaparken her türlü entrika da itinayla çevrilir 4.Kendi başına iş halletmeye bayıldığı da doğrudur, bu yüzden takım çalışmasına sokmayın onları, bırakın tek başlarına eşek gibi çalışsınlar 5.Renkli bir kişilikleri vardır, bugün sizi severken yarın dövebilir, sonraki gün öpüp öteki gün köpek çekebilirler, canlarım benim 6.Evde oturmak mı? Evet uyum sağlarlar biraz ama 1 hafta evde oturtun bakalım sonra nasıl ekşiyorlar başınıza 7.Soğukkanlılığın kitabını yazarlar, duygu ve düşüncelerini saklama konusunda uzmandırlar. Ama yılan, börtü böcek nedir yahu, iyice kaplana çevirdiniz canım burcu

serpil-so

8.Aşık olmalarının zor olduğu söylenemez, bağlanma sorunları var diyelim bence. Sadakat duygusu gelişmiş yerine de geliştirilebilir yazsak daha doğru olur :D ha bi de tatlı dil yoksunudur, iki güzel cümle duyarsanız ağzından öpün başınıza koyun onu. 9.Kıskançlık yaptıkları görülür şey değil, yapıyor derseniz ben de “canım o salak yerine koyulmayı hazmedemiyordur, yoksa elini sallasa ellisi olduğunu çok iyi bilir” derim 10.Henüz kendini adayan bir anne kova görmedim, ama kalbini en çok ısıtan şey çocuğudur. Fedakarlıkların kralını yapar gerekirse, gerekmezse annesine bırakıp sinemaya, arkadaşlarıyla içmeye gider. Bu arada başka çocuklara da bayılmaz, her çocuğu sevmez, çocuklarla ilgili kriterleri vardır. 11.Pratik zeka ve aynı anda birkaç işi yapma düşünme konusunda da oldukça iyidir. kafanız karıştığında gönül rahatlığıyla arayıp danışabilirsiniz

serpil-so

12.Vakit kaybetmeyi sevmediği için temizlik yapmaz, dağınıktır, kılçıklı balık yemez, oyalayıcı işlere ve en önemlisi dedikoduya gelemez. 13.Hayatınızın bir köşesinde Kova kadını varsa şanslısınız çünkü arkadaşlarına bayılır, onu sevenleri mutlu etmeye çalışır, fedakarlık, sabır ve uyum konusunda master yapmıştır. Yeni fikirler, değişik aktiviteler, ilginç deneyimler için biçilmiş kaftandır. ara sıra muhalif ve ukala tavırlarına, laf soklamalarına katlanın kafi. :)

ceydadnc

Kıymetimizi mi bildiler?

Görüş Bildir