Onlar Adeta Birer Şaheser! Başak Burcu Kadınıyla Sevgili Olmanız İçin 15 Mantıklı Neden

4.4bPAYLAŞIM

Başak burcu kadınları bu dünyaya gelmiş belki de en güzel şeylerden biri. Onun arkadaşlığı bir başka, sevgililiği bambaşka! Eğer bir Başak'la beraberseniz çok şanslı olduğunuzu söylemeden geçmeyelim. Başakların hayatımızda ne kadar farklı bir yere sahip olduğunu ve onlara niçin aşık olmamız gerektiğini anlamak için buyurun içeriğimize! 

Keyifli okumalar!

1. Öncelikle Başak burcu kadınları iyi mizah anlayışına sahiptir. Espiri yetenekleri sayesinde sıkıcı olan günlük hayatınıza renk katarlar.

2. Karşısındaki erkeği etkilemek için türlü türlü karakterlere bürünmezler. Oldukları gibidirler ve dürüstlük onların ikinci adıdır.

3. Aşırılıktan hiç olmadığı kadar nefret ederler. Ölçülü davranmak her zaman size ve onlara kazandırır.

4. Başak burcu kadınının ideal ilişki özelliklerinin en üst sırasında güven yer alır. Anne ve babanızdan bile daha çok güvenebilirsiniz.

5. Her ne kadar arkadaşlarını seçerken dikkatli davransa da arkadaş çevreleri oldukça geniştir.

6. Karşılaştıkları zor durumlardan kurtulmak için hemen bir çözüm yolu bulur ve o engeli kolayca aşarlar.

7. Başak burcu kadınları genellikle aileleriyle vakit geçirmeyi sever. Tam bir ev kuşudurlar.

8. Ve canım Başak kadınları kötü gün dostudur. Kötü günler geçirdiğinizde yanınızda görebileceğiniz nadir kişilerdendirler.

9. Her ne kadar Başak burcu kadınları size karşı soğuk nevale gibi görünse de aslında içlerinde bir çocuğun yattığını zamanla görürsünüz.

10. Adeta birer şaheser olan Başak burcu kadınları her zaman sorumluluklarının farkındadırlar. Ve en önemlisi onların gözünü sorumluluklarla da korkutamazsınız!

11. Ve ve ve güçlüdürler. Siz ne kadar onları sözlerinizle kırmaya çalışsanız da umurlarında olmaz. Güçlerinin her zaman farkındadırlar. Her ne kadar Başak burcu kadınlarının kırılgan olduğu söylense de bu böyledir...

12. Detaylar ile çok ilgilidirler. Sizin hiçbir zaman göremeyeceğiniz ayrıntıları şıp diye ortaya çıkarırlar.

13. Onlara gerçek sevginizi gösterdiğinizde sizin için her şeyi yapmaya hazırlardır. Yeter ki onları sevin...

14. Aynı zamanda Başak kadınları zekidir. Sorunları mantık çerçevesi içerisinde çözerler ve kendileri için en iyi kararı verirler.

15. Ve son olarak, Başak burcu kadınının çekici, seksi olduğunu söylemiş miydik? Hayatınızda görebileceğiniz en seksi kadınlar da başaklardır.

Bonus: Herkesin bildiği gibi en sevdiğimiz özelliklerinden bir tanesi de düzenli olmalarıdır. Bunu sadece temizlik açısından düşünmeyin aklınıza gelebilecek her şeyde düzenlidirler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ne-kasiyon-kardesim-ne-gerek-v

yükselenim başak ama güneş aslan aslana gelince övmek yerine gömüyosunuz be onedioo

merve-celik81

Aferim onedio öv bizi :D

Gizli Kullanıcı

başak burcuyum yükselenim bile başak :D soğuk nevale olduğum doğrudur ve bu genellikle burnu havada, bize sümüğünü bile atmıyor şeklinde yorumlanıyor. aksine sessiz olmam cana yakın olmamamın tek bir sebebi var o da yabancılara karşı utangaç oluşum. düzenli değilim odam karman çormandır ama temizlik yaptımmı bal dök yala olur :D sevdiğimiz kişiye sonuna kadar korumacı davranırız bu sevgili olsun arkadaş olsun fark etmez. arkadaşımın kavga ettiği kişinin bana bir zararı dokunmamış olsa bile o kişiden nefret eder dereceye gelirim sırf arkadaşıma olan sevgimden dolayı evet çok saçma bir durum ama böyle :D

vusilusi

benziyoruzzz ben de başak başak :S

erdem-durmus2

editör bizimle başak geçmiş sanırım.

mert-sahin34

Yıl olmuş 2018...

Görüş Bildir