Ömrünüzü Yiyecek Koç Burcu Erkeğiyle Evlenmemeniz İçin "Allah Sizden Razı Olsun" Diyeceğiniz Bazı Nedenler

364PAYLAŞIM

Bugün de sizin için her şeyi bam bam bam söyledik! 😎

Sizlere Akrep burcu erkeğiyle evlenmemeniz için bazı nedenler sıralamıştık. Bizlere bi' teşekkür etmişsinizdir diye düşünüyoruz. Şimdi de Koç burcuna bakacağız.

Akrep Burcu Erkeğiyle Evlenmemeniz İçin Hayatınızı Kurtaracak 'İyi ki de Uyarmışsınız' Diyeceğiniz Bazı Nedenler - onedio.com
Akrep Burcu Erkeğiyle Evlenmemeniz İçin Hayatınızı Kurtaracak 'İyi ki de Uyarmışsınız' Diyeceğiniz Bazı Nedenler - onedio.com

1. Öncelikle şunu baştan söylemekte fayda var. Bu arkadaşımızın dilinin ayarı yok. Bam bam bam ağzına gelen her şeyi söyler. Eğer kırılgansan ve her şeye alınıyorsan, bu işi baştan bitirmen senin yararına olur.

2. Ay bir de patavatsız olduğu yetmiyormuş gibi aniden parlamaları da olur. Görüp görebileceğin en sinirli insandır. Çekebilir misin böyle bir insanı? Çekme yani, ömrünü tüketir.

3. Kadınlar yanlarında kararlı, ayakları yere sağlam basan erkekler ister. Koç erkeğinin ise bunlarla yakından uzaktan alakası yok. Yaptığı her işi yarım bırakır ve sabırsız olduğu için de işten işe atlar. Belli bir düzen, istikrar yoktur kendisinde.

4. Sanki her şeyi dört dörtlükmüş gibi bir de tribünlere oynama huyu yok mu insanı çileden çıkarır. Her şeyin en iyisini ben yaparım edasıyla dolanır ama sonra da başkaları arkasını toparlar. Artistliği boşuna yani.

5. Girdiği her tartışmada kesinlikle kendisi haklıdır. Her zaman en doğruyu o söyler ve yapar. Böyle bir durumda onunla uğraşmak istemezseniz "he" deyin geçin çünkü yapabileceğiniz başka bir şey yok.

6. Arkadaş ortamınızda agresif tavırlar sergileyerek gününü mahvedebilir. Bu bir iki seferlik değil, genelde böyle olur. Seni bir güzel yerin dibine sokar, abartısız.

7. İlişki yaşadığı kadını da güçsüz görür ve bu nedenle sevgilisi/eşi üstünde hakimiyet kurmak ister. Yok canım başka bir şey ister misin?

8. Nezaket falan da beklemeyin, bunu aklınızın bir köşesine yazıverin hemen. Kaba davranışları kafanızı bir zaman sonra attırabilir. Ruh sağlığınız için aman dikkat!

9. Hah gelelim zurnanın zort dediği yere! Cinsellik... Bu konuda da tahmin edeceğiniz gibi bencil. Sizin isteklerinizi asla önemsemez, yönlendirmelerinizi kabul etmez. Birisi seksin tek taraflı olmadığını kendisine anlatsa iyi olur gibi.

10. Son olarak da şıpsevdidir. Her önüne gelene mavi boncuk dağıtmaktan asla geri durmaz. Evlenirseniz kesinlikle aldatılacağınızı unutmayın. Hadi bakalım, şimdi neler olacak!

Yorumlarda Koç erkeğine sallamak serbest! 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhan-beytekin

Koç erkeği olarak, okuduktan sonra kendimden tiksindim be hajasdke :)

bukiznedio

ulan sanki koç kadını da böyle sjdhhdj

recep-senguler

aslında mars arkasına jupiteri aldığında çok uysaldır koç erkeği xD veya ay tam dolunay olmadan 2-3 gun once dünyanın en iyi insanıdır.Allahım ya okuyacak birşey bulamayınca giriyoruz burda burç eleştirisine maruz kalıyoruz.2019 varmı hala burca filan inanan?inanamıyorum xD

barneypalney

yaw hee hee kesin böyleyizdir

tanidikgelenyabanci

Kesinlikle koç erkeği böyle değil. Editör, sen senin canını yakan karaktersizi de burcuyla vurmaya çalışmışsın. İnsanlar sürpriz yumurta gibidir. Bu dediğin özellikleri taşıyan her burçtan hödük var. iş şansa bakıyor yani, hadi eyv.

Görüş Bildir