Olay Giderek Büyüyor! Kerimcan Durmaz'ın Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntülerine Ünlülerden Gelen Tepkiler

1.1bPAYLAŞIM

Kerimcan Durmaz olayının yankıları devam ederken, gelin ünlülerin bu konudaki yorumlarına bir göz atalım...

Kerimcan Durmaz'ın olayını biliyorsunuz; zira son dönemin en çok konuşulanları arasında yer alıyor malum olay.

Burada da görüntülere gelen ilginç yorumları anlatmıştık.

Kerimcan Durmaz'ın Yanlışlıkla Yayınladığı Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntülerine Gelen İlginç Yorumlar - onedio.com
Kerimcan Durmaz'ın Yanlışlıkla Yayınladığı Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntülerine Gelen İlginç Yorumlar - onedio.com

Tepkilerin giderek artmasıyla suç duyurusunda bulunanlar oldu, ünlülerden de eleştiriler geldi...

İşte Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletindeki görüntülerine ünlülerden gelen tepkiler;

1. Hilal Cebeci

Hilal Cebeci epey ağır konuştu...

2. Tuğba Ekinci ise Kerimcan'ı savundu...

"Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların, şarkılarının hit olmasını istediğin ve yardım ettiğin kimse yok yanında. Ben sana her zaman doğruları söyledim nerde karşılaşsak kalıcı olmak istiyorsan bir şarkı yap bir eser meydana getir ama sen ne yaptın şöhretin rüzgarına kapıldın. Bak seni kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak sayfanın kapanması için dilekçe isteğinde bulunuyor. Ayrıca ben senin neden yanındayım bugün? Çünkü sen de insansın hata yapabilirsin. Bugün sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere atıyorlardır. Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın üzülme erkek adamın malı meydanda olur. Türkiye de sosyal medya fenomeni dendi mi Star Kerimcan'dır. Amerika’nın yaramaz çocuğu Eminem ise bizimki de Kerimcan ne olmuş yani hata yapamaz mı? Beğenmeyen bakmasın sevmesin zorla mı bu işler? Onun da bir ailesi var yapmayın abartmayın."

3. Yakın arkadaşı olan Demet Akalın ise "savunulacak bir yanı yok" dedi...

"Uçağın tuvaletinde böyle çirkin bir görüntüye imza atan insanı, evli barklı çoluklu biri olarak ben neyini savunayım. Ben mi git ona yap dedim. Ben Kerimcan'a söyleyeceğimi söyledim. Kimse seni bitiremedi sen kendini bitireceksin Kerimcan dedim. Hepimiz genç olduk ve hatalar yaptık. Artık bu onun başına gelen kaçıncı olay. Bu olay kabul edilemez. Sen bir şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın yok böyle bir dünya. Ben pilates yaparken resmimi çekemiyorum ya. Anadan üryan fotoğrafınızı telefonunda bile bulunduramazsın."

4. Yeşim Salkım tabiri caizse açtı ağzını, yumdu gözünü!

5. Ebru Şancı da katıldığı canlı yayında ağzına geleni saydı...

"Sapık. Evine alanlar düşünsün. Açıklamasıyla insanları aptal yerine koyuyor. Kerimcan'ı evime almam. Bileklerinden giydiği kıyafete kadar aynı görüntüler."

6. Fatih Altaylı ise alaycı bir dille konuştu...

Kerimcan Durmaz’ın takipçilerine çok gülüyorum. Kızıp eleştiriyorlar onu. Allah aşkına siz bu çocuğun size ne göstereceğini düşünüp takip ediyordunuz? Hayatın sırrı mı, 50 milyon ışık yılı ötedeki kara deliği mi? Gösterse bunu gösterirdi.

7. Bülent Ersoy ispatlanana kadar ona inanıyorum dedi...

"Ahlak ve edep benim için her şeyden önde gelir. O olduğu ispatlanana kadar ona inanmakla mükellefim. Normal bir insan bunu yapabilir mi? Çok büyük bir hata bu."

Kerimcan Durmaz ise, sanat camiasından bu video hakkında konuşanlar için şöyle demişti;

Şu sıralar ise sessizliğini koruyan Kerimcan Durmaz, bakalım bu olay karşısında başka neler söyleyecek?

Ve bu olay ne kadar büyüyecek?

Merakla gelişmeleri takip ediyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
entropy

kerimcan ucagi cenabet hale getirmis ucak bi dusse herkes cehenneme vip mk

entropy

bir star cokuyooor mk bir yildizin kayisin sahit oluyorum aman allahim ulan kerimcanin inst de yaraktan baska ne gormeyi hayal ediyosun

yagmur-ys

Ayy hadi İnşallah bu olayla beraber silinir gidersin. Tuğba ekinci ve diğerleri İnşallah sizde yok olursunuz amin 🤗

gamzekrcagli

Ne kadar da aciz bir zamanda yaşar olmuşuz.Şu dinsiz gibi milyonlarca var sokakta biride gelip "siz topluma ve dine aykırı işler yapıyorsunuz" diyip de sınır dışı etmiyor.Burası Türkiye Amerika değil.Gey olacaksan git Amerika'ya...

iskenderkrdg

gey değil guy :-)))

Gizli Kullanıcı

insanlar artık iyice şeytanın esiri olmuş zıvanadan çıkmış hukuk artık bu zom olmuş zatlara iyi bir ceza kesmeli yoksa Ne olacak ?

Görüş Bildir