Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Okyanusları Tertemiz Hale Getirmeyi Amaçlayan İkiliden Harika Ürün: Yüzen Çöp Bidonu

-

Avustralyalı Andrew Turton ve Pete Ceglinski ''Seabin'' adını verdikleri yüzen bir çöp bidonu yarattı. Tasarladıkları bu çöp bidonu okyanusta yüzen plastik şişeleri, kağıtları hatta araç yakıtlarını topluyor. Seabin oldukça ucuza imal edilebilen ve diğer ürünlere göre daha az bakım isteyen bir alternatif.

''Amaçlarımızdan biri; daha fazla plastik toplayabileceğimiz bir başka Seabin üretmek için  elimizdeki plastiklerden Seabin üretmek, bu bir domino etkisi. İkinci hedefimiz ise Seabin'e ihtiyaç duymayacağımız bir dünya yaratmak.''

İkili neredeyse her şeyi evde kendileri üretiyor ve 2016'ın sonlarında Seabin'i dünyanın çeşitli yerlerine ulaştırmayı planlıyor. Hedeflerindeki 230.000 $'ın şimdilik 39.766 $'ına ulaşan ikilinin projesine Indiegogo aracılığıyla destek olmak da mümkün.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/floating-rubbi...

Avustralyalı Andrew Turton ve Pete Ceglinski ''Seabin'' adını verdikleri yüzen bir çöp bidonu yarattı.

Okyanus kirliliğine karşı tasarladıkları bu çöp bidonu okyanusta yüzen plastik şişeleri, kağıtları hatta araç yakıtlarını topluyor.

Seabin oldukça ucuza imal edilebilen ve diğer ürünlere göre daha az bakım isteyen bir alternatif.

İkili neredeyse her şeyi evde üretiyor ve 2016'ın sonlarında Seabin'i dünyanın çeşitli yerlerine ulaştırmayı planlıyor.

''Elimizdeki plastiklerden ürettiğimiz Seabin'in topladığı plastiklerden başka bir Seabin üreteceğiz, bu bir domino etkisi. İkinci hedefimiz ise Seabin'e ihtiyaç duymayacağımız bir dünya yaratmak.''

Bu projeye Indiegogo sitesinin aracılığıyla destek olmak da mümkün.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir