Okurken Tüylerinizin Diken Diken Olmasına Neden Olup Gece Tek Başına Uyumanızı İmkansız Kılacak Ürkütücü 17 Gerçek

128PAYLAŞIM

Gerilimden vazgeçemiyoruz...

Kaynak: https://thechive.com/2020/04/18/dark-cor...

1. 1995 yılında 4 yaşındaki bir kız, komşusuna çıplak bir şekilde koşarak annesinin öldüğünü söyledi. Kızın annesi evlerindeki yatağa bağlı bir halde ölü bulundu.

Sonradan katilin, cinayeti küçük kıza izlettiği ortaya çıktı. Küçük kızdan, asla yakalanamayan katili tarif etmesini istediklerinde ise kız, katili aslan olarak tarif etti.

2. 1981 yılında 15 yaşındaki bir çocuk bakıcısı, çocuklarına bakıcı arayan bir adam tarafından alındı. Adam güneş gözlüğü takıyordu ve çocuğun ailesi adama hiç güvenmedi.

O günden sonra kayıplara karışan çocuğun, olayın ardından 2 yıl sonra ölü bedeni sulama kanalında bulundu.

3. Orta Çağ'da yaşayıp ölüme mahkum edilen insanlar, hızlı bir yöntem olduğu için başları kesilerek ölmeyi tercih ederlerdi.

4. 'Judas Cradle', kurbanların oturmaya zorlandığı ve anüslerine giren piramit şeklindeki sivri uçlu bir demirdir.

5. Kral 6. Henry'nin gizemli bir uyku hastalığı vardı. Bu hastalık yüzünden tahtta olduğu sürede, dönem dönem aylarca uyuyordu. Hatta bir seferinde, 1 yıl boyunca kesintisiz uyudu.

6. Orta Çağ İngiltere'sinde, 1276 ile 1300 arasında doğan bir adamın yaklaşık 31 yıllık yaşam süresi vardı.

7. 'The King's Evil' hastalığı, boyun kısmında açık siyah yaralara neden olan tüberkülozun bir çeşidiydi. Bu hastalığın varsayılan tedavisi ise kral ya da kraliçe tarafından dokunulmaktı.

8. Orta Çağ'da Avrupa'da şehirler dışkı, idrar ve çürümüş et kokuyordu.

9. Karantina kelimesi, vefat eden kocasının evinde kalmasına izin verilen dul kadınların dönemi için kullanılıyordu.

10. Bir seferinde, kolonya salgına çare olarak dağıtıldı ve sonradan rahatsız edici kokuların salgını yaydığına inanıldı.

11. Pamuk Prenses'in kokain kullanımı için kullanılan bir kelime olduğu ve 7 cücelerin de kullanıcı deneyimlerinin farklı evrelerini sembolize ettiği hakkında bir dedikodu bulunuyor.

12. Bir ankete göre, İngiliz vatandaşlarının %37'si işlerinin amaçsız olduğunu ve topluma hiçbir katkısı olmadığını söylüyorlar.

13. Obezite açlıktan daha büyük bir sağlık problemidir.

14. Beynimiz 27 yaşından itibaren gerilemeye başlar.

15. Dünya üzerinde sadece 57 tane bilinen Amur parsı kalmıştır.

16. 1888'deki cinayetler serisinde Karındeşen Jack, Whitechapel Uyanıklık Komitesinin başkanı George Lusk'a şarap şişesinin içinde bulunan yarım bir böbrek ile cehennemden mektup dediği bir not gönderdi.

17. 70'li yıllarda yaşayan birisi, 10-18 yaşları arasındaki Afroamerikan kızları kaçırıp boğuyordu. Brenda Woodward isimli kurbanlardan biri, kendini 'otoban hayaleti' olarak adlandıran katil tarafından bir mesaj vermeye zorunlu bırakıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mahirekrem_9

karantina kelimesi kara ölüm denilen veba zamanlarında italya'ya yeni gelen gemilerim 40 gün açıkta bekletilmesinden dolayı italyanca 40 sayısından gelir. kıçınızdan atıcaksanız da yavaş atın

christy-brown

Bu nasıl saçma bir içerik? Bende korku içerikli paylaşımlar var zannettim. Vallahi obezitenin açlıktan büyük bir problem olduğunu öğrendiğime göre bana bu gece uyku yok.

eski_id

Kast edilen obezitenin vücuda, yetersiz beslenmeden daha zarar verici olduğu.. Obezler için korkutucu gelebilir ve evet saçma bir içerik çünkü özensiz, ayrıntısız, baştan sağma.. Flaş gelişmelerde doğaldır ama böylesi blog larda daha bi ilgi şart.. Edit aldığın para haram

himura-battousai

Direk online çevirici kullanıp yapmayin şunları

johnfrusciante

" 1981 yılında 15 yaşındaki bir çocuk bakıcısı, çocuklarına bakıcı arayan bir adam tarafından alındı. Adam güneş gözlüğü takıyordu ve çocuğun ailesi adama hiç güvenmedi." Birkaç defa okudum ama tam olarak anlamadım.

meteorakafaatandinozor

ben de, oh yalnız değilmişim. içim rahatladı. :))

Görüş Bildir