Okurken Bile Tir Tir Titremenize Neden Olacak Üşüme Anılarının Anlatıldığı 19 Paylaşım

273PAYLAŞIM

Soğuklar artık iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken, bu etkiyi bir tık daha artırıp okurken yorgana battaniyeye sarılacağınız anıları Ekşi Sözlük'teki unutulmayan üşüme anları başlığından derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
masterybond

#5. entry nin son paragrafı üzdü :(

buda-benden-olsun

ben kışı sevmiyorum hem kendi açımdan hem de dışarda yaşamak zorunda olan insanlar açısından

kavinsky

Konu üşümek ama binlerce farklı insan binlerce ayrı hikaye. Kimisi acı dolu,kimisi hüzünlü,kimisi komik hatta trajikomik. Hayat çok enteresan usta.

erlik

Sene 2014 Kırgızistan'ın ücra bir köşesine malzeme götürüyoruz. Araçlar varmadan 2 gün önce ben teslimat yerine bakayım dedim. Nede olsa 20-22 tonluk malzemeler. Vinç vs var mı ? hesabı. Neyse yolda baktım termometreye -22 falan gösteriyor. Tepeden aşağı inerken bir baktım. Aşağıdaki göl donmuş. Yerde tek bir kar tanesi yok ama her yer bembeyaz. Yere dökülen suyu bırak, pisuvar niyetine kullandığım taşın üzerinden akan çişimin donduğunu gördüm. Boşaltma günü sıcaklık -30'ları buldu. Daha orada donan götüm ısınmadan Taş Kömür ve Talas'a gitmek zorunda kaldım. Rakım 3000 küsür sabaha karşı 5 hissedilen -45. Hangi biri daha soğuk diye daha karar veremedim. Burununda donan sümük mü ? yoksa duvardaki çişin mi ? Ama çok pis gaza geldim. Ayal isimli arkadaş Yakuts'a gel de gör diyor. Hanım izin versin niyeti bozum.

gokhan-gulmus

bari şükela'ya göre sıraladığınız linki koymayın :D

Görüş Bildir