Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

O Gemi Bir Gün Gelecek mi Söylüyoruz!

79PAYLAŞIM

Beklediğin gemi gelecek mi?

1. Cinsiyetinle başlayalım.

2. Yaşını da seçer misin?

3. Evet başlayalım. Sence ex'ten next olur mu?

Neden olmasın ki? Herkese ikinci bir şans verilmelidir.
Bilmiyorum, hiç denemedim.
Hayır, tabii ki de olmaz.

4. Genelde arkadaşların arasında seni rahatsız eden şey bunlardan hangisi olur?

Yaptıkları dedikodu beni rahatsız eder.
Beni bir konu hakkında dışlamaları olabilir.
Benim fikirlerimi önemsememeleri sinirlendirir.
Bunların hepsi olabilir.

5. Peki hayatını tek bir kelime olarak tanımlarsan bu ne olurdu?

6. Sence aşk diye bir şey gerçekten var mı?

Tabii ki de var, en azından ben öyle olduğuna inanıyorum.
Aşk diye bir şey yoktur, boş işler.
Aşk vardır ama bir zaman sonra sevgiye dönüşür.

7. Son olarak erkek/kız arkadaşının seni aldattığını öğrendin. Bu durumda nasıl tepki verirdin?

Tekmeyi basardım tabii ki de.
İntikamımı çok acı bir şekilde alırdım.
Onu cümle aleme rezil ederdim.

O gemi kesin gelecek diyemeyiz ama gelme ihtimali yüksek!

Kesin demiyoruz ama gelme ihtimalini oldukça yüksek. Aranızdakilerin tükenmediği aşikar. Bu sevgi mi alışkanlık mı buna ancak siz tekrar birlikte olduğunuzda karar verebilirsiniz ve o günler de bir gün gelecek gibi görünüyor. Kendinizi akışa bırakın, zaman sizi bir gün mutlaka yeniden birbirinizin karşısına çıkaracak. O zaman da sizin bu ilişkiyi tekrar test etmek isteyen taraf olacağınız yüksek ihtimal.

O geminin gelme ihtimali yok!

Sizin onunla yeniden bir araya gelmek gibi bir ihtimaliniz asla yok! Siz bu ilişkiyi tamamen bitirmiş ve tarihin tozlu sayfaları arasına gömmüşsünüz bile. Artık aşka ait içinizde hiçbir şey kalmamış. Ona dair alışkanlıklarınızdan dahi kurtulmuşsunuz. Yaşanmış ve bitmiş bir ilişkiye bir şans daha vermek pek size göre değil. O istese bile siz reddeden taraf olacaksınız. Belki biraz vicdansız gibi görüneceksiniz ama yalvarsa da yakarsa da sizin eski sevgilinize bir şans daha verme ihtimaliniz sıfır!

O gemi kesin gelmez demiyoruz ama gelme ihtimali de çok düşük!

Tekrar bir araya gelmek istediğinizi pek sanmıyoruz. Ona karşı içinizde aşka dair bir şeyler kalmadığı bariz. Belki ufak alışkanlık kırıntıları var olabilir ama bu onu tekrar hayatınıza sokmak için yeterli değil gibi görünüyor. Hayatın ne getireceği bilinmese de sizin yeniden bir araya gelme ihtimaliniz çok düşük. En azından sizin bunun için çaba göstermeyen taraf olacağınız belli oluyor! Onun gelmesi için o kadar uğraşıp o kadar çok tükenmişsin ki hevesin kaçmış. Artık o gelse de istemiyorsun gibi .

O gemi gelecek!

Bu iyi haber mi kötü mü bilmiyoruz ama sen eski sevgiline kesin geri döneceksin ya da o sana dönecek. Er ya da geç! Onu hala unutamadığın, aklının bir köşesinde sakladığın o kadar belli ki. Belki de kendine savaşmaya bir son vermelisin. Onu hala seviyor gibisin. Belki kırıntılar kaldı içinde ama tamamen bitmediği kesin. Tekrar bir araya gelirseniz hiç şaşırma! Bu bahsettiklerimiz sadece sen de olsa kesin konuşamazdık ama aynı durumlar onun için de geçerli. Siz birbiriniz için yaratılmışsınız desek abartmış olmayız diye düşünüyoruz. Gelecek planı yapmak yerine anı yaşamayı denemelisin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hamzaplt8958gmail.com

Tekrar bir araya gelmek istediğinizi pek sanmıyoruz. Ona karşı içinizde aşka dair bir şeyler kalmadığı bariz. Belki ufak alışkanlık kırıntıları var olabilir ama bu onu tekrar hayatınıza sokmak için yeterli değil gibi görünüyor. Hayatın ne getireceği bilinmese de sizin yeniden bir araya gelme ihtimaliniz çok düşük. En azından sizin bunun için çaba göstermeyen taraf olacağınız belli oluyor! Onun gelmesi için o kadar uğraşıp o kadar çok tükenmişsin ki hevesin kaçmış. Artık o gelse de istemiyorsun gibi

thederin

Eskişehir'de gemi beklemem biraz mantıksız olur açıkcası...

buzdolabindaki-dislanan-limon

Eskişehir'de yaşayanların gözü yaşlı

fatmanur-yildirim4

O gemi kesin gelecek diyemeyiz ama gelme ihtimali yüksek! Kesin demiyoruz ama gelme ihtimalini oldukça yüksek. Aranızdakilerin tükenmediği aşikar. Bu sevgi mi alışkanlık mı buna ancak siz tekrar birlikte olduğunuzda karar verebilirsiniz ve o günler de bir gün gelecek gibi görünüyor. Kendinizi akışa bırakın, zaman sizi bir gün mutlaka yeniden birbirinizin karşısına çıkaracak. O zaman da sizin bu ilişkiyi tekrar test etmek isteyen taraf olacağınız yüksek ihtimal. Hadi Bakalım Egecan bekliyorum

Gizli Kullanıcı

gelmez aga gelmez

gzm-ynklr

O geminin gelme ihtimali yok!

Görüş Bildir