O da Sana Aşık mı?

-

Senin duygularından eminiz, peki ya o ne hissediyor?

1. Hadi başlayalım... Onunla tanışıyor musunuz? Yani en azından iki kelam etmişliğiniz var mı?

2. Peki, eğer tanıştıysanız onu nereden tanıyorsun?

İş yerinden
Başka bir yerden
Arkadaşlarım aracılığıyla tanıştık
Sosyal medyadan
Dedim ya, tanışmadık
Okuldan

3. Sana karşı bir ilgisini hissettiğin oluyor mu hiç?

Aslında, evet.
Öyle bir şey hissettiğim oluyor ama emin olamıyorum.
Maalesef yüzüme bile bakmıyor.
O kadar bile bakamıyorum ki yüzüne.

4. Bazen göz göze geldiğiniz oluyor mu? Yani sen ona baktığın sırada aslında onun da sana bakıyor olması gibi şeyler?

5. Mesajlaşıyor ya da telefonda konuşuyor musunuz?

Tanışmadığımızı yüzüme vurmaya devam mı edeceksin?
Sürekli konuşuyoruz
Telefonun başında çaresiz bekliyorum
Ara sıra

6. Ona duygularını bir emojiyle anlatma imkanın olsa bu hangisi olurdu?

7. Onda en çok neyi seviyorsun?

8. Son olarak, arkadaşlarınız bu ilişki hakkında ne düşünüyorlar?

Henüz duygularımdan bahsetmedim.
1 aya kalmaz sevgili olursunuz diyorlar :)
Olmaz bu iş diyorlar :/
Biraz dengesiz bi' tip, onların da benim gibi kafası karışık.

Kesinlikle aşık!

Sen nasıl şanslısın öyle. Valla belli ki o da sana yanıp tutuşuyor. Sanırım biraz utangaç bu yüzden de gelip bu konuyu konuşmaya pek cesareti yok. Galiba senden bir adım ya da işaret bekliyor. Yani onu biraz cesaretlendirmen gerekiyor. Ya da madem sen de bu kadar seviyorsun, git konuş bizce. Sonuçta ipin ucunda mutluluk var belli ki. O da seninle konuşmaktan çekiniyor belli ki. Belki de bu büyünün bozulmasından korkuyordur. O böyle uzak davranınca sen de şüpheye düşüyorsun tabii anlam veremiyorsun. Bu konular zaten anlaması epey zor şeyler. Fakat hisler asla yalan söylemez. Onun yanındayken içindeki kıpırtılar, birbirinizin elektriği seni o kadar etkiliyor ki. Aslında sen zaten anlamışsın onun da seni sevdiğini. İçinizden birinin cesarete ihtiyacı var yalnızca!

Biraz sabır!

Aranızda bir çekim olduğunun o da farkında, ama henüz bunun adına aşk diyemiyor. Aranızda çok güzel bir çekim var ama o bunu mahvetmek istemiyor. Sonuçta her zaman bir ayrılık ihtimali var. O da bundan korkuyor. Seni bir gün tamamen kaybetme ihtimalinden... Aslında ipler biraz senin elinde. Onu bu düşüncesinden uzaklaştırabilirsin. Sana karşı olan sevgisini daha da coşkulu hale getirebilirsin. Böylece o da daha fazla dayanamayıp en azından sana açılmaya karar verir. Eğer ortada böyle bir sıkıntı varsa beraber çözebileceğinize inandır onu. Sizi sizden daha iyi kimse tanıyamaz. Ona biraz zaman ver, kendi kendine düşünmesine fırsat ver. Ama bu süreçte tamamen kendi haline de bırakma, unutturma kendini. Sonu güzel olacak biz inanıyoruz.

Biraz kafası karışık!

Onun içinde de kıpırtılar oluşmaya başlamış. Fakat bundan tam olarak emin değil. Yani sana aşık olup olmadığını sorguluyor o da şu sıralar. Bunlar aşk mı, yoksa senin hislerinin arkadaşlığınıza bir yansıması mı bilemiyor. Seninle vakit geçirmekten keyif alıyor, seni düşünürken yüzündeki gülümsemeye de engel olamıyor. Bu kafa karışıklığını çözmesine yardımcı olabilirsin. Bence sizin yüzleşmeniz gerekiyor. Açık açık anlat her şeyi ona. Buna yalnızca beraber çözüm bulabilirsiniz. Bize sorarsan seni kesinlikle seviyor. Fakat sağlıklı bir ilişki için sevgi her zaman yetmiyor. O da aynen böyle düşünüyor işte. Bir şeylere başlayıp seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Durumunuz baya karışık... Tavsiye vermek inan çok zor. Söyleyebileceğimiz tek şey yüzleşmeniz gerektiği. En azından kendi kendinizi yemekten kurtulursunuz artık.

Açıkçası işin çok zor :(

Üzgünüz ama beklentilerine olumlu bir yanıt veremeyeceğiz. Çekingen yapın onun gözünde seni soğuk göstermiş. Seni tanımadığı için senin hakkında da pek sağlıklı ve doğru bilgiler yok kafasında. O yüzden önce onunla bir şekilde arkadaş olman gerekiyor. Bırak seni tanısın. Emin ol o zaman her şey daha da iyiye gidecek. En azından senin hakkında fikir sahibi olacak ve tanıdığına da çok memnun olacak. Sen çok iyi kalpli ve tatlı bir insansın. Neden seni tanımasından korkuyorsun? Seni bir tanısa hayran kalır. Çünkü senin gibi güzel kalpli insanlar artık pek fazla yok. Artık ikinizi kafanda yaşatmaktan vazgeç. Bu hayalinin gerçek olabileceğini unutma. Yalnızca onunla iletişim kurmayı denemen gerekiyor. Bizi içimizde çok güzel hisler var. Senin gibi birine tanıdıktan sonra aşık olmamak çok çok zor :) Hadi bakalım, göster kendini.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-furkan-yalvac

açılmayı düşünüyomda yanında hep arkadaşları var :)

yokluk

YALAAAAAAAN hepsi yalaaaaan.

isi-nuriyev

Hadi hayirlisi sizin icin de benim icinde AMIN :)

dark-tower

testin başına "bakası ile evlendi mi ?" sorusunu koysaydınız da geri kalanını çözmemize gerek kalmasaydı olmaz mıydı? (cevabı merak etmeye gerek duyan yoktur heralde bu arada)

murat-ikiz

kardeş kusura bakma, yaşım 32 çalışmaktan başımı kaldırıp etrafıma bakmadığım için hiç aşık olmadım kısaca ''bakireyim'' ileride olursa anketine katılacağım...

nehir-kocyigit1

ikimizde cesaretli olup konuşamıyoruz gözlerimin içine bakarken tuhaf hissediyorum bende ondan uzaklaşmak istiyorum ama bu çok zor

Görüş Bildir