Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nostalji Saati! Yeşilçam Yıldızlarının Gerçek Nikah Masası Fotoğraflarını Gördünüz mü?

-

Yeşilçam'ın yıldızlarını her rolde gördük, izledik, benimsedik, hatta bazen gerçek hayatlarını unuttuk da rollerindeki birlikteliklerinin sahici olduğuna inandık.

Onların özel hayatlarında gönüllerinin sahipleri vardı halbuki; işte nikah fotoğrafları...

1. Belgin Doruk - Faruk Kenç

İlk evliliğini Faruk Kenç ile gerçekleştiren güzeller güzeli Belgin Doruk, henüz çok gençti. 1958 senesinde de bir çocuğun ardından boşandılar.

2. Ediz Hun - Berna Hun 1973

Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Ediz Hun, yüzden fazla filmde yer aldı. Evliliğinden sonra film tekliflerinin azaldığını ve sektörün de farklı bir yöne kaydığını söyleyen yakışıklı aktör, o filinta gibi haliyle kaldı akıllarda. 😍

3. Hülya Koçyiğit - Selim Soydan 1968

Aslında Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun aklımızda hep evli olarak kalmışlardı. O kadar çok filmde beraber gördük ki onları. Gerçek hayatta ise Selim Soydan'la peri masalı gibi bir aşk yaşayan Hülya Koçyiğit, torunlarıyla mutlu bir yaşam sürüyor.

4. Barış Manço - Lale Manço 1978

1999 senesinde kaybettiğimiz kıymetli sanatçımız Barış Manço'nun sinema serüveni tek filmle sınırlı;  "Baba bizi eversene".  Evliliği ise vefatına kadar mutlu bir şekilde devam etmiştir.

5. Gülşen Bubikoğlu - Türker İnanoğlu 1975

Filiz Akın ile 8 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra Gülşen Bubikoğlu ile yeni bir aşka yelken açan Türker İnanoğlu, güzeller güzeli yıldızla 1975 senesinde nikah masasına oturmuştu.

6. Sadri Alışık - Çolpan İlhan 1959

İki sanatçının parmak ısırtan evliliği... Sadri Alışık'ın vefatına kadar devam eden bu güzel birlikteliğin hikayesi de bir o kadar güzel. Turist Ömer'imizin demir attığı güzel kalp Çolpan İlhan.

7. Yılmaz Güney - Nebahat Çehre 1964

Bir yanda Çirkin Kral lakaplı kalbi pırıl pırıl insan Yılmaz Güney, diğer tarafta hala güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Nebahat Çehre. Bu evlilik 4,5 sene sürmüş olsa da o dönem epey sansasyon yaratmış hani.

8. Şener Şen - Oya Meyda 1971

Nikah gününde bile şakayı elden bırakmayan büyük sanatçımız Şener Şen, sanki asla yaşlanmıyor gibi. Yeşilçam'ın bize yaşayan en büyük yadigarlarındandır kendisi...

9. Kemal Sunal - Gül Sunal 1974

2000 senesinde yitirdiğimiz biricik Şaban'ımız Kemal Sunal'ın, ancak ölüm ayırır dedirten cinsten mutlu bir evliliği vardı. Keza öyle de oldu. Gül Sunal Ve Kemal Sunal, çok erken gelen ölüm sebebiyle 26 yıl evli kaldılar ve iki evlat sahibi oldular.

10. Cüneyt Arkın - Betül Cüreklibatur 1970

Cüneyt Arkın ikinci evliliğinde huzuru buldu ve eşi Betül Hanım'la beraber iki evlat sahibi oldular. Yakışıklı jönümüzün bir de ilk evliliğinden dünyaya gelen bir kızı var.

11. Selma Güneri - Yusuf Sezgin 1966

1966 senesinde Nikahsızlar filminde birlikte yer alan ikili set aşkını gerçeğe taşıyıp, tanıştıkları filmin adının aksine nikahı basmışlar. Ancak evlilikleri 1979 senesinde noktalanmış.

12. Fikret Hakan - Semiramis Pekkan(1963) / Hümeyra (1971)

Başından dört evlilik geçen Fikret Hakan bir türlü aradığını bulamamış gibi. İkinci evliliğini Semiramis Pekkan'la yaptı ancak o da bir seneyi bulamadan bitti. Son evliliği ise şarkıcı Hümeyra ile oldu ancak o da 30 gün sürmüş.

13. Emel Sayın - Selçuk Aslan 1979

Üç evlilik yapan güzeller güzeli Emel Sayın da mutluluğu bir türlü yakalayamamış. İkinci evliliği Fahrettin Aslan'ın oğlu Selçuk Aslan'la 1979 senesinde gerçekleşmiş ama o da yalnızca iki sene devam etmiş.

14. Zeynep Değirmencioğlu - Serkan Acar 1975

Yeşilçam'ın prensesi Ayşecik rolüyle hafızalarda kalan güzel oyuncu Zeynep Değirmencioğlu, Serkan Acar ile bir filmde oynamış ve ardından hayatlarını birleştirme kararı almışlardı. 2013 senesinde Serkan Acar'ın vefatının ardından Zeynep Hanım oldukça duygusal bir konuşma yapmıştı.

15. Nevra Serezli - Metin Serezli 1968

Yeşilçam'ın iki güzel yüzü. Bir yanda bebek gibi hatun tabirinin karşılığı Nevra Serezli, diğer yanda beyefendi tanımının vücut bulmuş hali Metin Serezli. 2013 senesinde Metin Serezli'nin vefatıyla bu güzel birliktelik yeryüzündeki süresini tamamlamış oldu. 😔

BONUS: Gönüllerimizin nikahlıları Adile Naşit ve Münir Özkul

Onların farklı farklı özel yaşantıları eşleri, çocukları, acıları olsa da öyle çok bir arada karı koca olarak izledik ki, aklımızda öyle yer ettiler işte. ❤

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Türker İnanoğlu, Filiz Akın'dan boşanıp Gülşen Bubikoğlu ile evlenmiş. Bence Miranda Kerr'den boşanıp Adriana Lima ile evlenmek gibi bir şey.

penguen-geri-dondu

yani adam ne kadar güzel kadın varsa evlenmiş :)

wednesday-addams

#6 #8 #9 çok iyiler ツ

alperen-a.kaya

Nevra ve metin serezli der tek geçerim sihirli annemde bile beraber oynadılar gerçi orda metin serezli taciydi ama olsun.

ugurakar

bu arada nehir seni seviyorum

hv.p.cvs.

heyt be

ugurakar

sağol kardeşim desteğin benim için önemli

hv.p.cvs.

her zaman dostum. ne zaman istersen. nikahında şahitlik bile yaparım.

ugurakar

sağol sadri abi

birinci-tekil-birey

Bir destek de benden...

ugurakar

ediz hun karizması der susarım

Görüş Bildir