Nişanlısından Ayrıldıktan Sonra Dillere Destan Nişan Fotoğrafları Çektiren Çılgın Kadın

3.6bPAYLAŞIM

Nişanlısından ayrıldıktan sonra, fotoğraf çekimlerini iptal etmek yerine tek başına giden ve efsane fotoğraflar çektiren kadının hikayesini Elite Daily derlemiş.

Kaynak: http://elitedaily.com/social-news/woman-...

Brooke Lowry, çekimi Disneyland'de yapılması planlanan, "Sonsuza Kadar Mutlu" temalı nişan fotoğraf çekiminden üç hafta evvel nişanlısından ayrıldı.

Disney çalışanlarından olan bu genç kadın büyük gün için kıyafet, makyaj uzmanı ve fotoğrafçı gibi detayları önceden hazırladığı için, fotoğraf çekimlerine "Bay Yakışıklı" olmadan gitmeye karar verdi.

Zira, eski sevgiliyi unutmak için "Dünya Üzerindeki En Mutlu Yer"den başka bir yer de tercih edilemezdi herhalde. 😊

Ayrıca, böyle eğlenceli ve mükemmel bir atmosfere sahip bir yerde mutsuz olmak neredeyse imkansız. 😍

Çekim gününde D. Park Fotoğrafçılık'tan Drexelle Park, Lowry'i bu masal diyarında takip ederek tam da prenses kıyafetine uygun çeşit çeşit fotoğraf çekti.

"Acı tatlı bir gündü. Nişan fotoğraf çekimi olarak planlanan şey, ön görülemeyen koşullardan ötürü yalnız bir çekime dönüştü."

"Fotoğraf çekimi zaten onaylanmıştı, kıyafet çok özenle seçilmişti ve tadilatı yapılmıştı. Bu yüzden, bir gün bu fotoğraflara baktığımda bu günü bir şeylerin bitişi ve yeni bir maceranın başlangıcı olarak hatırlamak umuduyla çekimlere katılma kararı aldım."

Çekimlere katılan herkes, Lowry'i o gün gerçek bir prenses gibi hissettirmek için elinden gelenin en iyisini yaptı. Hatta çalışanlardan birisi Lowry'e özel bir tur düzenleyerek ona Kraliyet Salonu'nu gezdirdi.

"Huzursuz hissettim, fakat aynı zamanda güçlü de hissettim. Disney Prenses reklamını ve orada geçen "Korktuğumda bile cesurum." cümlesini düşündüm. Hayatımdaki bu büyük değişikliği belgelemek istedim. Kesinlikle bir dönüm noktasıydı, sadece olmasını beklediğim dönüm noktası değildi."

Bu büyüleyici "Bir Varmış Bir Yokmuş" fotoğraf çekimi, ilham kaynağı olan genç kadının hayatındaki yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyor.

"Disneyland'deki fotoğraf çekimi bittikten ve havai fişekleri kalenin üzerinden yalnız izledikten sonra, hayatta her şeyin mümkün olabileceğini hissettim. Tek yapabileceğim cesur olmak, teveccüh göstermek, geçmişi geride bırakmak, sıkı çalışmak, büyük hayaller kurmak ve inancını kaybetmemek."

Evet! Bu prenses kesinlikle rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek için bir erkeğe ihtiyacınız olmadığının canlı kanıtı!

Kendisini cesaretinden ötürü tebrik ediyoruz! 😍🤗

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
disi-aslan

yıkılmadım ayaktayım prensesler gibi mesajı vermek istemiş ablamız ama yemezler

lucy-skyline

İnsanlar bi süre bile olsa meşhur olmak için ne bok yiyeceklerini şaşırdılar. Bana böyle mal mal hareketler sempatik komik falan gelmiyor.

isyankar

Kadın girdiği şokun etkisindeyken saçmalamış resmen.

Gizli Kullanıcı

eh parayı sokağa mı atsaydı en iyisini yapmış ohh :D

aomis

Kız da yahudi gibiymiş cayır cayır gygılökb Şaka bir yana, pek fotojenik olmasa da kendisinin güzelliği fark ediliyor.

Görüş Bildir