Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nisan Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor? Yıldızlar Sizin İçin Ne Söylüyor? İşte Nisan Aylık Astroloji Yorumlarınız...

-

Bol Retrolu Nisan Ayında Gezegenler Size Neler Vaad Ediyor? Gökyüzü Rehberiniz Demet Baltacı Sizin İçin Yorumladı...

Koç Yeniayı, Terazi Dolunayı hangi yaşam alanlarınızı aydınlatacak. Venüs Retrosu ile birlikte Merkür Retrosu da başlıyor. Nisan yılın en önemli ve zor aylarından biri... Gökyüzünde sizin için neler var? Aylık videoları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de izlemelisiniz...

KOÇ Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Koçlar bu ay ilişkilerinizde önemli kararlar verebilir, kadersel değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Para konularında yeni düzenlemeler olabilir.

BOĞA Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Boğalar bu ay genel sağlığınız ve iş düzeninizde bazı uygulamalar yapabilir, alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eksikleri ve hataları gözden geçirip, düzeltmek için iyi bir dönemdesiniz.

İKİZLER Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları - YouTube

Sevgili İkizler aşk yaşamınız, sosyal çevreniz ve çocuklarla bağlantılı konular ay boyunca sizi yönlendirebilir. Zaman zaman sizi şaşırtacak güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler kariyerinizde güçlü etkiler var. Yeni kararlar verebilir, amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Ev ve ofis gibi alanlarda değişimler olabilir.

ASLAN Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar yakın çevreniz, kardeşleriniz bu ay daha fazla gündeminizde olabilir. Hukuksal bir işiniz sonuçlanabilir, seyahate çıkabilirsiniz.

BAŞAK Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, maddi konularda yeni düzenlemeler gündemde. Kredi, sigorta, vergi, miras, nafaka gibi konulara ay boyunca daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Parasal risklere dikkat etmelisiniz...

TERAZİ Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Teraziler genel anlamda biraz modunuz düşük olsa da ay ortasından itibaren eski enerji ve motivasyonunuza kavuşabilirsiniz. Kendinize odaklanıp, hedef ve amaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

AKREP Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, iş ve mesleki alanda zaman zaman yorucu şartlar altında kalabilirsiniz. Bazı işleri ağırdan alıp zaman bırakmak daha doğru olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

YAY Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, çocuklar, aşk ve yaratıcılık gibi konular bu ay sizi keyiflendirebilir. Sosyalleşip, arkadaşlarınızla birlikte ortak planlar da yapabilirsiniz.

OĞLAK Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar aileniz ve ebeveynlerinizle bu ay daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yaşadığınız mekanlarda bazı değişimler, taşınma vb. durumlar da söz konusu. Kariyer yaşamınızda daha fazla sorumluluk almanız sizi güçlendirecektir.

KOVA Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Kovalar medya, yayıncılık, uluslararası işler bu ay sizin için verimli görünüyor. Hukuksal veya akademik bir konuda amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

BALIK Burcu Nisan 2017 Aylık Astroloji ve Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, maddi durumunuzdaki sorunları bu ay çözebileceğiniz desteklerle karşılaşabilirsiniz. Kredi, borç, sigorta gibi konular ay ortasından itibaren daha olumlu ilerleyebilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir