Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Neden Kaybediyorsun?

169PAYLAŞIM

Gel sana nedenini söyleyelim...

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Bir de yaşın?

3. Peki, uzun ve yorucu bir haftanın ardından kurtlarını nasıl dökmeyi seversin?

Parrrrtileyerek!
Koltuğum, kahvem, kitabım.
Film keyfi.
Aileyle zaman geçirerek.
Alışveriş yaparak.
Kafa dağıtmaya zaman yok ki, hep iş hep iş!

4. Son zamanlarda hangi şarkı sözü seni daha iyi anlatıyor?

5. Sence bu kötü huylardan hangisi daha beter?

Bencillik
Cimrilik
Kıskançlık
Kibir
Öfke
Tembellik

6. Şimdi de ruh eşin olarak düşündüğün hayvanı seç bakalım!

Aslan
Fil
At
Yunus
Kedi
Köpek

7. Dertlerin çaresi nedir sence?

Yazmak
Bir dosta anlatmak
Meditasyon yapmak
İçine atmak

8. Son olarak, bugünlerde en çok ihtiyacın olan şey ne?

Aşk
Para
Tatil
Sakinlik

Sen insanların ne söylediklerini kafaya çok taktığın için kaybediyorsun!

Evet, belki inkar etsen de gerçek bu... Ancak inan bize ağzı olan konuşuyor şu dünyada! Senin için söylenilenler sana engel olmamalı, hiç kulak asmamalısın. Sen kendini bildikten sonra hiçbir önemi yok inan bize. Bırak onlar konuşsun ancak sen hiç oralı olma iyisi mi.

Sen insanlara göre çok masum olduğun için kaybediyorsun!

Herkesi belki kendin gibi sanıyorsun, saf, temiz, masum... Ne var ki insanlar seni hayal kırıklığına uğratıyor, üzüyor. İnan bize, senin gibi temiz ve saf kalmak çok zor şu dünyada. Şu an belki de sen de farkındasın ancak iyi bir insan olmayı asla bırakma, bu devran dönecek!

İyi niyetinden kaybediyorsun!

İnsanlar birbirinin kuyusunu kazmaya çalışırken, senin aklından zerre kötülük geçmiyor. Senin dürüstlüğün ender rastlanan cinsten ancak çevren bu tutumuna anlam veremiyor. Tıpkı senin onların ne kadar kötü olabileceğine anlam verememen gibi.

Sen her şeyini sevdiklerine verdiğin için kaybediyorsun!

Senin gibi içten, tüm kalbiyle seven kaldı mı be! Ancak karşındakiler senin değerini bilememiş ki hiç... Sen her şeyinle, iyi günde, kötü günde sevdiklerinle olurken, onlar senin zayıf anını beklemiş adeta. Fakat sen hiç ümidini yitirme, elbet bir gün bulacaksın senin gibi seveni.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!

Sen her zaman her yerde, inandığın doğruları söylemekten çekinmeyen birisin. Evet bu insanların işine gelmiyor ve belki de suçlu sen oluyorsun. Ancak açık sözlüsün ve doğruları söylemekten hiç vazgeçmiyorsun. Eh, bizce de vazgeçme sayın kaybeden!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersan-cansu

Sen her şeyini sevdiklerine verdiğin için kaybediyorsun!

metazed

Senin gibi içten, tüm kalbiyle seven kaldı mı be! Ancak karşındakiler senin değerini bilememiş ki hiç... Sen her şeyinle, iyi günde, kötü günde sevdiklerinle olurken, onlar senin zayıf anını beklemiş adeta. Fakat sen hiç ümidini yitirme, elbet bir gün bulacaksın senin gibi seveni. Dedi benim için doğru da dedi ama karşıma çıkan insanlar bunu hiç bilemedi.

ayhan-abdullayev

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!

queen_of_the_7_kingdoms

İyi niyetinden kaybediyorsun! İnsanlar birbirinin kuyusunu kazmaya çalışırken, senin aklından zerre kötülük geçmiyor. Senin dürüstlüğün ender rastlanan cinsten ancak çevren bu tutumuna anlam veremiyor. Tıpkı senin onların ne kadar kötü olabileceğine anlam verememen gibi.Aynen öyle,herzaman da böyle oldu...

fcalisan39

teste gerek yok salağız ondan kaybediyoruz

Görüş Bildir