Görüş Bildir

etiket Ne Tür Bir En Yakın Arkadaşsın?

Haberler
> Test
> Ne Tür Bir En Yakın Arkadaşsın?

Herkes gelip geçici, baki kalacak olan dostluklar... Hayatımızın her noktasında, belki de en çok en yakın arkadaşlarımızın desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Eğer 'Best friend'liğin kitabını ben yazdım, hodri meydan!' diyorsan, seni şöyle testimize doğru alalım. Bakalım, sen ne tür bir en yakın arkadaşsın? Testi çöz ve öğren...

1. İlk olarak bize cinsiyetini söyle bakalım.

2. E hazır başlamışken bir de yaşını öğrenelim.

3. En iyi arkadaşınla özel bir selamlaşma şekliniz var mı?

4. Yılbaşı da yaklaşıyor, sen hediye alacak mısın birilerine veya özel birine?

5. Sence bu yakın arkadaşlardan hangilerinin imrenilesi bir ilişkisi var?

6. Peki, aralarından su sızmayan bu ünlü kardeşlerden hangilerini seçerdin?

7. Arkadaşlıkla ilgili bu şarkılardan hangisini dinlemeyi tercih edersin?

8. En yakın arkadaşınla haftada kaç kez görüşüyorsun?

9. Arkadaşlık temalı bu filmlerden birini seç bakalım.

10. En yakın arkadaşınla yapmayı en çok sevdiğiniz şey nedir?

11. Geldik son soruya... En yakın arkadaşınla birbirinizi ne kadardır tanıyorsunuz?

Ebeveyn türü en yakın arkadaş!

Sen, en yakın arkadaşının her daim arkasını toplayanlardansın. İlişkinizde, sen ne kadar sorumluluk sahibiysen o da bir o kadar deli dolu ve pervasız! Zamanının çoğunu ona nasihat ederek ve yanlış bir şey yapmasına engel olmaya çalışarak geçiriyorsun. Gerçekten bulunmaz bir arkadaşsın...

Sitcom türü en yakın arkadaş!

Sizin ilişkiniz adeta televizyondan fırlamış gibi! Birlikte olmadık işlere bulaşıyor, sürekli maceradan maceraya koşuyorsunuz. Hayatınızın sakin geçen bir dakikası bile yok, ha bire olaylar olaylar... Ama birlikteyken pişmanlıkla geçirdiğiniz bir dakikanız bile yok, her anı dolu dolu yaşıyorsunuz!

Bir dargın bir barışık türü en yakın arkadaş!

Siz her zaman aynı fikirde olan tiplerden değilisiniz. Kavga ettiğiniz gün sayısı, iyi anlaştığınız gün sayısından fazla bile sayılır. Ama arkadaşlığın da özü bu değil mi zaten? Yanlış yaptığında sana doğru yolda olmadığını söyleyecek, seni kırmak pahasına da olsa hatanı yüzüne vurabilecek türden bir arkadaşlık sizinkisi... Ama şanslısın, bugünlerde kimse kimseye gerçek yüzünü göstermezken siz birbirinize en olmadık yanlarınızı açıyorsunuz. Böyle dostluk kolay kolay bozulmaz!

Ölümüne kanka türü yakın arkadaş!

Siz bugüne kadar birbirinizden hiç ayrılmamışsınız ve kolay kolay da ayrılmaya niyetiniz yok zaten! Hayat şartları, farklı şehirler veya yeni çevreler sizin arkadaşlığınızı etkileyebilecek şeyler değil. Her daim birbirinizin yanında olacağınıza söz vermişsiniz ve bu sözü tutmak için de elinizden geleni yapıyorsunuz. Ömürlük dostluk yani sizinkisi... Ne diyelim, hiç ayrılmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1133
629
284
258
90
70
65
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Tugce

ölümüne knk

Fatima

#7 ya en yakın arkadaşını uzun zamandır göremeyenler