Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Kadar Yemek Seçiyorsun?

Anasayfa > Test

Dünyanın en keyifli şeylerinden biridir yemek yemek. Bazılarına göre güzeldir her yemek, bazısı ise kolay kolay beğenmez her şeyi. Peki sen seçici misin yoksa her şeyi yer misin? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var!

Yemediklerini seç!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sen tam bir pisboğazsın!

Sen tam bir pisboğazsın!

Sen önüne konulan her yemeği din, dil, ırk ayrımı gözetmeden yiyorsun! Sadece yemekle kalmıyor, yemeğin sonunda tabakları güzelce sıyırıyorsun. Utanmasan tabağı bile yiyeceksin o derece! Kısacası sen her annenin hayalindeki evlatsın!

Sen seçici geçirgensin!

Sen seçici geçirgensin!

Sen feleğin çemberinden geçmiş, hayatın zorluklarını görmüşsün. Ancak damak tadı denilen de bir şey var yani. Sen yemeği sadece doymak için değil aynı zamanda zevk almak için yiyorsun. Bu yüzden seçicisin ve seçtiğin yemekleri yemekten büyük keyif alıyorsun!

Sen tam bi yemek huysuzusun!

Sen tam bi yemek huysuzusun!

Seni el bebek gül bebek büyütmüş ailen, ama şimdi buna pişman. Aile yemeklerinde her zaman senin için ayrı yemek pişirilir. İstisnasız her yemekte senin ne kadar yemek seçici olduğundan bahsedilir. Ama olsun yemek seçmenin de bir avantajı var, eğer birazcık şanslıysan o hiçbir şeyi beğenmeyen gurmelerden olabilrsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
533
299
257
162
111
67
66
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Belinay Yıldırım

Sen tam bi yemek huysuzusun! Seni el bebek gül bebek büyütmüş ailen, ama şimdi buna pişman. Aile yemeklerinde her zaman senin için ayrı yemek pişirilir. İsti... Devamını Gör

o kadar işaretledim ki sonunda bok ye aq çocuğu yazıcak diye korktum

Melisa Çebi

Ahahahsdfghjklş

Şaman Bayyurt

Yahu yemek seçmiyorum diye pisboğaz diyor bana. Halbuki günde iki öğün onu da çok az olacak şekilde yiyen biriyim.