Ne Kadar Görümcesin?

-

Evlilik müessesesinin en kritik oyuncusudur görümce. Bazen yuvayı o kurar bazen tüm oyunu bozar. Peki sen ne kadar görümcesin? Bilmek istemez misin?

1. Başlıyoruz. Öncelikle abinin düğününde giyeceğin kıyafeti seç.

2. İyi bir görümcenin imzası onun topuzudur. Bir görümce topuzu seç bakalım.

3. Bir de ev gezmesine misafir terliği alalım.

4. Diyelim ki abin ve yengen tartıştı. İkisi de eşit derecede haksız. Tavrın ne olur?

Yengemin tarafını tutarım. Kadın dayanışması 💪🏻
Abimin tarafında olurum.
Karı koca arasına girmem.

5. Bu süpersonik hediyelerden hangisini kabul ederdin?

6. Düğünde oynayan bu görümcelerin hangisi daha başarılı?

7. Seni en çok hangisi kızdırır?

Yengeyle tesadüfen aynı kıyafeti giyip pişti olmak.
Yengenin abine daha güzel bir hediye alması.
Abinin yengenin yemeklerini senin yaptıklarından daha çok beğenmesi.
Mağazada beğendiğin bir eşyayı abinin evinde görmek.

8. Son olarak şu cümleyi sana göre en doğru şekilde tamamla. ➡️ Görümce bir evliliğin...

Sen belalı bir görümcesin!

Verdiğin yanıtlara bakıyoruz da senden korkulur. Tek sözünle tüm evliliğin kaderini değiştirebilecek bir hava var sende. Abin kimi severse sevsin evin prenseslik tacını ona kaptırmamakta ısrarcısın. O tahtı kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yaparsın. Ancak, huyuna giden birisi denk gelirse de dünyanın en yumuşak, en uyumlu görümcesi olursun. Ne de olsa prenseslik tacı önemli 👸

Görümcelik ruhunda var!

Ailenin tek çocuğu bile olsan görümcelik senin ruhuna işlemiş. Sıradan bir görümce gibi davranman için herhangi bir kan bağına gerek bile yok. Olaylara müdahil olman, her şeye kendi imzanı bırakma hevesin seni doğuştan görümce yapıyor. Resmen kabarık topuzla doğmuş gibisin.

Kurnaz bir görümcesin!

Hayat biraz da denge işi değil mi sayın görümce? Sen de denge insanısın. Elindeki kozları, karşı tarafın kozlarını çok iyi biliyorsun. Gerektiğinde restini çekip her durumdan galip ayrılıyorsun. İlişkilerde terazi işlevi görüyorsun ve asla gaza gelmiyorsun. Bu soğukkanlılığın seni işini bilen, kurnaz bir görümce yapıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

Görümcelik ruhunda var! Görümcelik ruhunda var! Ailenin tek çocuğu bile olsan görümcelik senin ruhuna işlemiş. Sıradan bir görümce gibi davranman için herhangi bir kan bağına gerek bile yok. Olaylara müdahil olman, her şeye kendi imzanı bırakma hevesin seni doğuştan görümce yapıyor. Resmen kabarık topuzla doğmuş gibisin.

merkurlu

Sen belalı bir görümcesin! Sen belalı bir görümcesin! Verdiğin yanıtlara bakıyoruz da senden korkulur. Tek sözünle tüm evliliğin kaderini değiştirebilecek bir hava var sende. Abin kimi severse sevsin evin prenseslik tacını ona kaptırmamakta ısrarcısın. O tahtı kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yaparsın. Ancak, huyuna giden birisi denk gelirse de dünyanın en yumuşak, en uyumlu görümcesi olursun. Ne de olsa prenseslik tacı önemli 👸

ilgin-gezginci

KURNAZ BİR GÖRÜMCESİN. Kelimeler filan beni anlatıyor. Çok iyi bildi ya

sila-avci2

2.seçenekte Bülent Ersoy'u seçtiren sisteme yazıklar olsun!

elanaz-mor

Ailenin tek çocuğu bile olsan görümcelik senin ruhuna işlemiş. Sıradan bir görümce gibi davranman için herhangi bir kan bağına gerek bile yok. Olaylara müdahil olman, her şeye kendi imzanı bırakma hevesin seni doğuştan görümce yapıyor. Resmen kabarık topuzla doğmuş gibisin.

Görüş Bildir