Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nasıl Bir Gezginsin?

955PAYLAŞIM

Bir insanı en iyi yolculuk yaparken tanırsın derler. Biz de sen kendini daha iyi tanı diye düşündük ve sana bir test hazırladık. Bakalım sen ne tip bir gezginsin?

1. İlk sorumuz bir senaryo! Arkadaşın doğum gününde sana süpriz yapıyor ve hediye olarak Kuzey Kıbrıs'a gidiş dönüş bileti aldığını söylüyor. Ne yaparsın?

"Benim planım ailemle ya da arkadaşlarımda evde geçirmekti ama" derim.
Onun üzmemek için o an çok sevinirim ama çıkabilecek bir dolu aksiliği düşünüp stres olurum.
Mükemmel süpriz! Plan yapmaya başlarım.
Koşarak eve gider bavul toplamaya başlarım!

2. Bir dahaki tatilinin/yolculuğunun nereye olmasını isterdin şu an?

Çok güzel bir şehire olmasını!
Doğa ve huzur olan bir yere.
Tabii ki deniz, kum, güneş.
Eve gitmek. Evde olmak. Ev.

3. Yolculuğa çıkmadan hemen önce..............

Biletimin çıktısını alır, hazır beklerim.
Listemden her şeyin tamam olup olmadığını tekrar kontrol ederim.
Enerji biriktirmek için kendimi yormam, uyurum.

4. Kimlerle yolculuk peki?

Arkadaş grubumla tabii ki!
Ailemle.
En yakın arkadaşımla
Sevgilimle.

5. Yolculuklarla ilgili en çok kafa açan ayrıntı sence hangisi?

Tabi ki toplanma evresi.
Kesinlikle navigasyon.
Harcamalar.
Gideceğim yer hakkında araştırma.

6. Sıradaki sorumuz...

Görülmesi gereken yerleri google'da aratırım.
O şehrin insanlarına sorarım. En iyi onlar bilir!
Kafama göre yürür, kendi kendime keşfederim.

7. Sence en güzel yolculuk aracı hangisi peki?

Uçak yolculuğu en rahatı.
Araba ve "Road Trip" en güzeli.
Tren yolculuğu en keyiflisi.

8. Son sorumuz!

Hayır. Yeni bir şehirde kendi düzenimi kurmak isterdim.
Belki belirli bir yaştan sonra.
İsterim. Burası benim evim!
Kim bilir?

"Stresli gezgin" çıktı!

Her ihtimale kafa yoran ve hayata şüpheci bakan bir insan olmandan dolayı stresli gezgin çıkmanda bir sakınca görmüyoruz. Olabilecek her aksiliği düşünür kendini olması gerektiğinden biraz daha fazla yorarsın ama bu da kendini her duruma hazır bir hale getirdiği için bu bir artı mı eksi mi tartışılır. Biraz daha rahatla, gezmek her zaman güzeldir!

"Herşeye çok ani karar veren gezgin" çıktı!

Sen ŞOK kararların adamısın! Anı yaşamak, şaşırmak, süprizlerle karşılaşmak senin en büyük tutkuların! İnsanlara süpriz yapmaktan, anı biriktirmekten her zaman büyük keyif alıyorsun. Bazen işler beklediğin gibi gitmese de tecrübe olduğunu bildiğin için bardağın dolu tarafına bakmayı da biliyorsun! Yine de biraz daha dikkatli olmanda fayda var.

"Herşeyi planlayan gezgin" çıktı!

Sen gezmek olayını ciddiye alan bir karaktersin. Geziden önceki süreçten de büyük zevk alıyorsun. Plan, program yapmayı hem çok iyi beceriyorsun ve bu durum seni grup olarak gittiğiniz gezilerde lider yapıyor. Bütün soru kalıplı cümleler sana geliyor. "Nereye Gidiyoruz", "Ne yiyoruz", Şimdi ne yapalım". Sen de bu sorulara tabii ki hazırlıklı olduğun için rotanıza devam etmekte hiç sorun yaşamıyorsunuz.

"Akışına bırakan gezgin" çıktı!

Seni tanımlayan kelime kesinlikle "rahat". Olaylara karşı tutumun genelde sakin bir şekilde olduğu için öfkeyle kalkıp zararla oturmuyorsun bir kere! Uyumlu bir insansın, her şeye okey olabiliyorsun. Senin için olabilecek en güzel plan eğlenmene bakıp huzurlu olmak. Gerisi hiiiç umrunda değil.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reshontheway

Beni övme bana para ver Onedio

tanitim-kralligi

herşeyi ani karar veren gezgin çıktın

tylrswft13

"Akışına bırakan gezgin" çıktı!

Gizli Kullanıcı

"Herşeyi planlayan gezgin" çıktı! "Herşeyi planlayan gezgin" çıktı! Sen gezmek olayını ciddiye alan bir karaktersin. Geziden önceki süreçten de büyük zevk alıyorsun. Plan, program yapmayı hem çok iyi beceriyorsun ve bu durum seni grup olarak gittiğiniz gezilerde lider yapıyor. Bütün soru kalıplı cümleler sana geliyor. "Nereye Gidiyoruz", "Ne yiyoruz", Şimdi ne yapalım". Sen de bu sorulara tabii ki hazırlıklı olduğun için rotanıza devam etmekte hiç sorun yaşamıyorsunuz.

nurcii

"Akışına bırakan gezgin" çıktı! Seni tanımlayan kelime kesinlikle "rahat". Olaylara karşı tutumun genelde sakin bir şekilde olduğu için öfkeyle kalkıp zararla oturmuyorsun bir kere! Uyumlu bir insansın, her şeye okey olabiliyorsun. Senin için olabilecek en güzel plan eğlenmene bakıp huzurlu olmak. Gerisi hiiiç umrunda değil. Doğru :Pp

Görüş Bildir