Mutlu ve Huzurlu Bir Uyku İçin Uğraşan Firmalar Şimdi de Popo Şeklinde Yastık Tasarladılar!

894PAYLAŞIM

Kendinizi hiç yatakta uzanırken, bir türlü uyuyamaz halde ve sürekli düşünürken buldunuz mu? Belki de sorun yalnızca kullandığınız yastıktık. Belki de yastığınız size olması gerektiği gibi destek vermiyordur. Lad Bible'dan sizler için derlediğimiz bu içerikte mükemmel yastığın tasarlandığı müjdesini veriyoruz!

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/weird-you-c...

Amerikalı bir mucit, gerçekten de popo şeklinde yastıklar icat etti. Tam olarak insan poposu şeklinde tasarlanan bu ergonomik yastıkların adı ise "Buttress Pillow"!

Hem de şu an internet üzerinden satışta!

Mucidin konuyla ilgili söyledikleri ise şu şekilde:

"İnsanlığın başlangıcından bu yana insanlar kalçayı arzularlar. Oldukça yuvarlak, yumuşak ve çekici. İnsanlar antik zamanlarda bile bu popoyu elde etmeyi istiyorlardı. Fakat bu zaman alıyordu. Oldukça iyi tasarlanmış metinler, Netflix ve sonsuz mücadele devam ediyordu. Bugüne kadar... Buttress Pillow ile bilim insanları çok daha pahalı olmayan, anlaşılmayan ruh hali değişiklikleri veya gaz sorunu olmayan bir popo ürettiler. Yumuşak, rahat ve tamamen doğal. Şekil ve fonksiyon olarak insanlar popolarının %90'ını geride bıraktılar. Bu tarihi günde, biz yeni bir devrin başlangıcını işaretledik. Herkes popoların mutluluğunu ve huzurunu hissedebilir. Siz de kendiniz için bir tane isteyin."

Sitede yazılanlara göre yastıkların üç rengi bulunuyor. Hepsi de %100 biyoçözünür ve çevre dostu.

Ama bu yastıklardan edinmek için bir nedene daha ihtiyacınız var ise yastığın üreticileri "bu yastıkların herkes için uygun olduğunu" belirtiyorlar. 

"Kalçalar ve yanaklar arasındaki 'tatlı nokta' kafanızı özenle saracak ve boynunuzu destekleyecek. Yüz üstü, yan veya sırt üstü yatanlar için mükemmel!"

Firma ayrıca ikinci bir versiyonunu da üretti.

"İpekli iç kılıfı" ve "kolay yıkanabilen dış kılıfı ile daha yumuşak bir his" vadeden yeni yastıklar da alıcılarıyla buluşuyor. 

Şu anki fiyatı 69 dolar bu yastıklar gerçekten uykuları daha keyifli hale getirecek gibi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bapsi

yobazlar bayram etmişlerdir

tahref156

Göte kafa koyup uyuyan cinsler var ki adam esinlenmiş yapmış.

user.

Böyle yastığı sikmeye çalışırlar... Oldu olacak bir de delik ekleseydiniz am.q bu nedir ya...

Gizli Kullanıcı

osurmuyor dimi?

melkid

yanlışlıkla seks oyuncağı icat etmiş haberi yok

Görüş Bildir