Mütevazı ve Cana Yakın Hâlleri ile Karşılaştıkları Hayranlarını Şaşkınlık İçinde Bırakmış 20 Ünlü

3.8bPAYLAŞIM

Onlar dünyanın en ünlü isimlerinden bazıları olabilirler ama bu onları burnu havada, kendini halktan soyutlamış birer züppe yapmaz! İşte theChive'in, okuyucularının yaşadığı gerçek anılardan derlediği bu güzel ünlülerle karşılaşma öykülerini sizler için derledik.

Kaynak: http://thechive.com/2018/08/23/shockingl...

1. "New York'ta bir restoranda çalışıyordum. Hayatımda en beğendiğim kadınlardan biri Margot Robbie ve erkek arkadaşı geldiler..."

"Ben onu tanıyamadım aslında ve her ikisi de benimle çok doğal, sıradan insanlarmış gibi sohbet ettiler. Öyle futboldan ve günlük şeylerden konuştuk. Hesabı ödedikten sonra bana çok cömert bir bahşiş bıraktı. Ayrıca onlara harika bir akşam yemeği hizmeti verdiğimi söylediler ve müdürüme de beni övdüler. O günden sonra sık sık geldiler ve hatta birbirimize isimle hitap edecek kadar yakınız artık." 

– j_rod9

2. "Bill Murray ve oğlu, Madison Caddesindeki eskimo sanat galerisine geldiklerinde içeride sadece oranın sahibi ve ben vardık..."

"Sonra içeri bir de UPS kuryesi girdi ve Bill Murray'i görünce deliye döndü. O gün de doğum günüymüş. Bill Murray oğluna kızın ayaklarından tutmasını söyledi, o da koltuk altlarından tuttu ve nice mutlu yıllara şarkısı söylerken kızı salıncak gibi salladılar. Ondan sonra da biraz muhabbet ettik. Çok tatlı bir insandı."

– reflexgraphix

3. "San Francisco marinasında koşuya çıkmıştım, sene 1988'di..."

“Robin Williams'ı aracının yanında otururken gördüm. "Nasılsınız Bay Williams? dedim, 'Çok iyiyim, polislerden mi kaçıyorsun?' dedi. Ben de güldüm ve onunla sohbet etmek için 5 dakika durdum. Çok neşeliydi. Ne güzel anıdır bu... Öldüğünü öğrendiğimde ağlamıştım."

– cyberrico

4. "Bel Aire'de aracımın benzini bitince Jim Carrey beni benzinliğe kadar bıraktı.."

"Budala Dedektif filminin hayranı olduğumu ve o filmdeki gülüşünü taklit edebileceğimi söyledim. İkimiz de kafamızı araçtan çıkarıp kahkahalar attık. Benzinimin parasını ödedi ve beni aracıma geri götürdü. Hayatımın en harika anlarından biridir."

– Granadafan

5. "Best Buy mağazasında su almak için kasa sırası beklerken, önümde dolu alışveriş arabasıyla Tom Hanks'i gördüm..."

"Öyle tek başına bekliyordu. O sırada 'Forest Gump benim en sevdiğim film,' diye bağırıverdim. O da bir anda arkasını döndü ve şöyle dedi, "Benim de yapmayı en sevdiğim filmdi, sevdiğine çok sevindim'. Sonra sırada beklerken film sohbeti yaptık. Sonra o ödemesini yaparken benim suyumu da ödedi. 'Seninle konuşmak güzeldi, çok tatlı bir genç kadınsın,' dedi ve Forest Gump sesiyle devam etti, 'Unutma hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin'."

– amandeezie

6. "Gençliğimde New York'ta gezerken Keanu Reeves'i görmüştüm..."

“Gençtim ve muhtemelen gıcık bir hareketti ama 'Yo, Neo!' diye bağırdım ve o ünlü kurşunlardan kaçma hareketini yaptım. O da güldü ve aynısını yaptı. Çok güzel bir hatıra çünkü başka birisi olsaydı, beni sinir bozucu bir çocuk olarak görüp geçerdi. Ama o bana ayak uydurmayı seçti ve güldük. Bunu hiç unutmam."

– MrMandu

7. "Kız kardeşim New York'ta restoranda çalışıyordu ve bir akşam Patrick Stewart gelmiş..."

"Onu çok fazla rahatsız etmek istemediğinden, işini yapmaya devam etmiş. Ama gecenin sonunda, o yıl onu Hamlet'te görmekten ne kadar mutlu olduğunu ve onu daha çok tiyatro sahnesinde görmeyi umduğunu söylemiş. Patrick, Star Trek değil de tiyatro konusunda konuşmak isteyen birini görünce öyle memnun olmuş ki, uzun bir süre tiyatro ve sahne hayatı ile ilgili sohbet etmişler. Ne harika adam ama!" 

– Verklemptomaniac

8. "Anneannem Adam Sandler ile Meksika'da bir asansörde karşılaşmış..."

"O İngilizce bilmiyormuş ama Adam onunla İspanyolca konuşmuş. O kadar sevinmiş ki çünkü Adam Sandler filmlerini çok seviyor."

– Gogosfx

9. "Stephen Colbert'a fotoğraf çekebilir miyiz dedim, makinemi alıp bir ağacın fotoğrafını çekti..."

“Sonra beni yalnız çekti sonra da ikimiz birlikte çekildik. İnanılmaz komik bir adam."

– whathandlename

10. "Steve Zahn ile aynı şehirde yaşıyoruz ve çalıştığım benzin istasyonuna sık sık geliyor."

“Bir gün bir adamın kamyonetini itmesine yardım edip ona benzin için 20 dolar verdi. Kimi görse sanki yıllardır tanıyormuş gibi sohbet eder. Büyük bir kamyoneti var ve yüzü devamlı güler. Bir gün annem eve giderken yolda tekerlekli sandalyesinden düşmüş bir adam görüyor ve yardım etmek için duruyor. Steve de onları görünce hemen durup yardım ediyor. Anneme çak bir beşlik yapıyor ve oradan ayrılıyor. Sanki Steve Zahn bütün gün kamyonetiyle gezip insanlara yardım ediyormuş gibi."

11. "Ron Perlman, Los Angeles'ta bir bardan sarhoş halde çıkıyordu..."

“Bana sarıldı ve birlikte bir fotoğraf çektirdi. Ona dönüp 'Aa, siz Ron Perlman mısınız? Kayıp Çocuklar şehrini çok beğenmiştim...' Şöyle cevap verdi, '...ne? Ron Perlman mı? Evet, ben Ron Perlman'ım. Eveeet. Ben Ron PERLMANIMM,'. Sonra da sarıldık. İyi adam!"

12. "Walmart'ta yüksek bir raftan istediğim bir şeyi almaya çalışıyordum. Bir de baktım bir adam beni izliyor..."

“Bruce Willis'miş. Bana dedi ki, 'Örümcek Adam hünerlerin de iyiymiş,'."

– Cardboardkittens

13. "Paul and Linda McCartney çalıştığım restorana gelmişti. Onları masalarına götürdüm sonra da normal bir şekilde işimi yapmaya devam ettim..."

“Çıkarken kulağıma eğilip 'Bana sıradan bir insanmışım gibi davrandığın için çok teşekkürler,' dedi. Ama benim onları tanıdığımı biliyordu, çünkü eşi kolyeme bayıldığını söylemişti... Çünkü kolyem Beatles albümündeki sarı denizaltıydı."

– Qlily

14. "Vegas'ta tatil yaparken Bryan Cranston ile karşılaştım..."

“Çok hayranı olduğum için 'Aman Allahım bu Heisenberg' diye bağırdım. O anda yüz ifadesi sinirle doldu. Yanıma geldi ve şöyle fısıldadı, 'Neden ismimi öyle bağıra bağıra söylüyorsun... insanlar kim olduğumu bilselerdi, bu işi nasıl yapardım. Bir daha beni öyle ifşa edersen seni vururum,'. Sonra güldük ve 10 dakika falan Breaking Bad sohbeti ettik. Bana imzasını da verdi. Öyle mutlu oldum ki"

– sean9217

15. "Tim Burton'ın imza gününe gitmiştim bir defasında. Kuyruk binanın dışına kadar uzanıyordu ve herkesin Tim Burton'ı göremeyeceğini söylüyorlardı..."

“Ama ben şanslıydım, çünkü önlerdeydim. Bize bir imza alıp fotoğraf çektirip ilerlememiz söylenmişti. Ama Tim de insanlarla görüşmesini uzatıyordu, onlarla el sıkışıyordu. Onu da uyarıyorlardı. O kadar vakit geçirdi ki, kendi film gösterimine geç kaldı.Çünkü o gün kuyrukta bekleyen herkesi görmek istemişti."

– MentallyPsycho

16. "2002 yılında ödülü John Mayer'i görmek olan bir radyo yarışmasını kazandım..."

“Sanatçı olduğum için, onun bir portresini yaptım ve hayalim ona imza attırmaktı. Küçük bir gösteriden sonra onunla fotoğraf çektirmek için sıraya girmiştik. Sıram geldiğinde tabloyu ona uzatıp imza istedim. O sırada menajeri geldi ve bağırdı 'İmza yok, sadece fotoğraf,'. John da şöyle cevap verdi, 'Dostum kız bu şeyi resmen boyayla yapmış,' ve imzasını attı."

– MariaCovington

17. "Gençliğimde anneannemle birlikte Robin Williams'ı yemek yerken gördük. Yanına gidip kendimizi tanıttık..."

"Hemen bize yer açtı ve yanına oturduk. Ben küçük olduğum için öylesine komik olmaya çalışıyordum ama şimdi hatırlıyorum da en güzel anılarımdan biridir.”

– Devmic

18. "16 yaşındaydım ve bir emo'ydum. Marilyn Manson ile tanıştım ve kedisini sevmeme izin verdi..."

“Yarattığı görüntü ya da sahne karakteri kadar korkunç bir adam değil. Aslında çok da tatlı hatta utangaç biri. Ben onun yanındayım diye hüngür hüngür ağlarken ne yapacağını bile bilemedi. Hatta kız kardeşim küçük olduğundan fotoğraf karesine girebilsin diye onu kucaklamıştı."

– rockandrollsores

19. "Renee Zellweger çalıştığım restorana geldi. Ben de berbat bir gün geçiriyordum..."

“Yanında 3 tane çocuk vardı, üzerinde bir tayt bir de t-shirt. Hiç ünlüye benzer bir yanı yoktu. Siparişinde iki kez hata yaptım ama hiç kızmadı. Hatta hiç sorun olmadığını, ne zaman hazır olunca o zaman getirmemi söyledi. Ben kim olduğunu ödemesini alırken anladım. Çıkışta tüm çocuklar bana birer birer teşekkür etti. Renee de bana sarıldı ve çok da yüklü bir bahşiş bıraktı."

– sexapotamus

20. "Hayden Christensen çalıştığım bara geldi ve çok da iyi bir insanmış aslında..."

“İlk önce kim olduğunu bilmiyormuş gibi davrandım ama sonra, 'Güç seninle olsun Ani' dedim ve gülümsedim.. 'Seninle de,' diye cevap verdi ve büyük bir bahşiş bıraktı."

– PyroGirl93

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
portakal.

milletin anısına bak, bir de bizimkine bak.. otoparkta arabamın arkasına selami şahin park etmişti, "arabanızı çeker misiniz" demiştim. bir hafta sonra da noterde coşkun sabah'ı gördüm ayağında terlikle. kaç yaşına geldim anca bu ikisi..sıradaki kim? emrah mı?

biryerdebiri

Demet Akalın " o kadar alışveriş yaptık özel bir hediye verilmedi" diye mağazayı ifşa etmedi mi geçen gün. Bizimkiler niye böyle.

astrophysics

bizimkilerin ici varos

johnconstantine

New york sohoda bir spa salonunda calisiyordum ara sira unlulerin geldigi bir mekandi. nina dobrev ve sevgilisi gelmisti .buyuk ihtimal dun geceden fazla icmislerdi hafif yorgun duruyorlardi o yorgunlugu atmak icinde masaj yaptirmak istemislerdi sansa ben denk geldi ben nina dobrev e yanimdaki bayan arkadasda sevgilisine 1 saat masaj yaptikdan sonra cok sicak kanli bir sekilde sarilip tesekkur etmisti 5 dakika bir muhabbet ettikden sonra normalde alinandan baya yuksek bir bahsis birakmisti saolsun. o gune kadar tanimazdim kendisini ama muthis bir ses tonu ve sicakkanliligi vardi .o gunden sonra takip etmeye baslamistim kendisini :)

yeldas

#6 .... gözlerimden kalpler çıkarak okudum.. onun bi hayran anısı daha var, keanu reeves konu olunca tabi ki ben yazacağım :))))) Hollywood da turist olarak gezen iki kadın, bu dünya şekerinin evinin önünden geçerken, kadınlardan biri kaldırıma oturup hatıra olsun diye fotoğraf çektiriyor. onlar orda komik komik pozlar verirken, çat diye sokak kapısı açılıyor ve bu abi kapıda :) mutfağa kahve almaya giderken gördüm sizi, napıyorsunuz diyor. kadınlar da kızacak zannedip sadece fotoğraf çekiyorduk kötü bir amacımız yoktu falan diyorlar. bu dünya güzeli de, tamam o zaman hadi çekelim diye yalın ayak, eşofmanlı ev haliyle kaldırımda bunlarla poz veriyor :)))) ısıra ısıra severim, o derece :)))))

motoki

Moral buldum okuyunca, çok güzel bir paylaşım çok teşekkürler =)

Görüş Bildir