Müşterisinin Birbirinden 'Troll' İsteklerini Birebir Yerine Getirerek Herkesi Güldüren Otel

1.4bPAYLAŞIM

İnterneteen otel rezervasyonu yaptırırken bazen en alt kısımde 'özel istekler'inizi belirtebileceğiniz bir kutucuk çıkar. Kimisi buraya yastığım yumuşak olsun yazar, kimisi de ekstra havlu ister. Ama bir İmgur kullanıcısı fırsat bu fırsat diyip otelin aklını almaya çalışmış ama besbelli otel hiçbir hayalkırıklığına sebebiyet vermeyenlerdenmiş. Sizler için Elitedaily'den derledik.

Kaynak: http://elitedaily.com/humor/guy-trolls-h...

İnternet üzerinde otel rezervasonu yaptırmayı tercih eden İmgur kullanıcısı bir defasında masasında 3 tane kırmızı M&M ve yatağın üzerinde de domuz pastırması resmi olmasını talep etmiş.

"Masanın üzerinde 3 tane kırmızı M&M lütfen. Paket değil sadece tekli M&M'ler. Bir benim için, diğer de kız arakdaşım için, diğeri ise gece geç saatte acıkırsan paylaşmamız için. Bir de yatağın üzerinde domuz pastırması fotoğrafı. Domuz pastırması fotoğraflarını çok seviyorum."

Aslında bu mesajda dalga geçtiği çok net belli oluyor; ama otel yönetimi belli ki müşterilerini oldukça ciddiye alıyor.

Müşteri velinimetimizdir diyerek 'bacon' fotoğrafını da yatağın üzerine özenle yerleştirmişler.

Gerçekten muazzam.

Bir başka özel istek talebinde de yatağın üzerine yastıklardan yapılmış bir kale talep eden çılgın müşteri yine otel tarafından memnun edilmişe benziyor.

"Sizin için çok zahmet olmazsa, yastıktan bir kale inşa edebilir misiniz? Tabi ki 28 yaşındaki yetişkin bir erkek için değil."

Sonra işi daha da ileri götüren komik adam bu defa kaptan kıyafetli bir köpek fotoğrafı istemiş. Otelin cevabı mı? Elbette!

"Lütfen kaptan şeklinde poz vermiş bir köpek fotoğrafı sağlayın ve yatağımın üzerine koyun. Teşekkürler."

Bu defa bir başka otel rezervasyonu yaptıran genç adam, hem yastıklardan kale hem de fil şeklinde katlanmış havlu talebiyle yine otel çalışanlarını güldürmüş.

"Lütfen ekstra 5 yastık kullanarak yatağın üzerine bir kale yapın. Ayrıca fil şeklinde katlanmış bir havlu bizi çok memnun ederdi. Bir de komodinin üzerine seksi bir meyve fotoğrafı koyar mısınız?"

Tabi bir kere bunun tadını alan 'değişik' müşteri artık otel odası ricalarında sınır tanımıyor belli ki!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
animekizi

money money money

cacik-c

seksi meyve fotografını merak ettim ben

Gizli Kullanıcı

buradan ne kadar komik dimi? HK da çalışanlar ana-baba bırakmamıstır :) gerı zekalı herıf

kavinsky

Bence onlar da sosyal medyanın gücünün farkına varıp çok eğlenmiş ve işi reklama götürmüşlerdir otel olarak. Yoksa en faza maalesef bu isteğinizi yerine getiremiyoruz diye kibarca geri çevirirlerdi. Eğlenmişlerdir bence.

nukleerbaslikliterlik

Hemen de negatif bakmayın bence.Buna izin veren bir işletme diğerlerine göre daha rahat bir yer olabilir.Her gün monoton bir şekilde iş yapmaktansa daha eğlenceli bir iş yapıyorlar sonuçta

Gizli Kullanıcı

işletmeye kalsa daha ne sevımlılıkler yapacaklar,yalnız negatif bakmak değil realist olmak,bu insanlar bılmem kça dk. ıle sınırlı olarak oda temızlemek zorunda boyle bır seyı 1-2-3 yaparsın eglenırsın evet monotonluktan cıkar ama yukarıda da gördugumuz uzere 10 kere yaparak bokunu çıkarmıs arkadaş,otelin yoğun oldugu zamanda da bunu istemiş olabılır,bu ınsanlar zamanla yarısıyor ,tek misafirle ilgilenmıyor,yazık kısacası,10 kere bişeyı de ıstemek şımarıklıktan başka hiçbir şey değil :)

kavinsky

O vakit suit oda olabilir :) , herşey para ile sonuçta otelde. Denize bakan ile karaya bakan pencere dahil.

Gizli Kullanıcı

HK hala küfrediyordur bence orası kesin,sonuçta cebıne tip vermıyorlarsa ekstra para girmiyor. Umarım tip vardır şayet hak ediyorlar .

sadeyeswaitingforyou

fil havlu çok tatlı yalnız lekjewlkd

darknessindark

İçerikten anlaşılan sonuç: Adamını parası var ki her şeyi yaptırıyor sdfkljsdfk

Görüş Bildir