Mustafa Can Keser İddiaları Kabul Etti! Eşine Boşanma Davası Açan Damla Ersubaşı'nın Şiddet Gördüğü Ortaya Çıktı

1.9bPAYLAŞIM

Ağzım açık okudum...

Geçtiğimiz yıl Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Can Keser'in, bir mekanda başka kadınlarla sarmaş dolaş görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bunun üzerine yollarını sosyal medyada ayıran ikili, çok geçmeden barışmıştı.

Ve hatta bu duruma tepki gösteren takipçilerine de sert bir çıkış yapmıştı Damla Ersubaşı.

9 Aylık Hamileyken Eşi Tarafından Aldatıldığı İddia Edilen Damla Ersubaşı, Takipçisinin Mesajına Küfürle Karşılık Verdi! - onedio.com
9 Aylık Hamileyken Eşi Tarafından Aldatıldığı İddia Edilen Damla Ersubaşı, Takipçisinin Mesajına Küfürle Karşılık Verdi! - onedio.com

İhanet iddialarının üzerinden çok geçmeden ikinci bebeklerini de kucaklarına alan çift, geçmişe perde çekmişti.

Ya da kendilerini sosyal medyada öyle gösteriyorlardı da diyebiliriz.

Fakat bu barışmaları da çok uzun sürmedi!

Damla Ersubaşı, 4 yıllık eşi ve iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser'e boşanma davası açtı!

Duyurusunu da böyle yaptılar.

www.instagram.com

Haliyle biz de epey şaşırdık!

Hayatlarına ayrı yollarda devam etme kararı alan ikilinin davası sürerken, daha da şaşırtıcı bir olay ortaya çıktı.

Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser’in, üç yıl önce Mustafa Can Keser tarafından darp edildiği ortaya çıktı!

Mustafa Can Keser de eşi ve kardeşini dövdüğünü itiraf edip ‘Pişmanım’ demiş!

Şikayetçi olan kardeşi Alev Keser ise, “Bizi öldürmek maksadıyla dövdü, başımıza kül tablasıyla vurdu. Kardeşimin cezalandırılmasını istiyorum” demiş.

Mustafa Can Keser'in ofisinde yaşanan darp sonrası Damla Ersubaşı'nın eşinden şikayetçi olmadığı, görümcesi Alev Keser'in ise kardeşinin cezalandırılmasını istediği ortaya çıktı. Kardeşinin şikayetinin ardından Keser, kasten yaralama suçundan 140 gün adli para cezasına çarptırılmış.

"Eşime sürpriz yapmak için görümcemle sahibi olduğu gece kulübüne gittik. Ofisinde bizi dövdü. Polisler geldi, kurtulduk ama ben kendisinden şikayetçi değilim."

Kardeşinden şikayetçi olan Alev Keser ise: "Damla'nın üzerine yürüdü, ben de ona zarar vermesini önlemek için önüne geçtim. Bizi 3.5 saat öldürme maksadıyla dövdü, kafamıza kül tablaları ile vurdu. Olay yüzünden hâlâ psikolojim düzelmedi. Davaya katılma talebim var, kardeşim cezalandırılsın." demiş.

Mustafa Can Keser ise bu iddiaları kabul etmiş!

Olay sonrası karakolda ifade veren Mustafa Can Keser'in ise suçunu kabul ettiği öğrenildi. Keser, "Ben gece kulübünde çalışıyorum, alkollüydüm. Eşimi ve kardeşimi darp ettim, pişmanım. Ama kül tablası ile vurmadım, elimle darp ettim" demiş.

Gerçekten şu olanlar inanılır gibi değil...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tasik.pinar

KÜLLÜKLE VURMAK NEDİR?!

decealo

bu davarla evlenmeden önce ender diye biriyle beraberdi. efendi de çocuktu. ama sonra para tatlı geldi galiba. parayla kendini satmasından tek farkı nikahlı olması galiba.

kevinmask

Çok mu aradın şu boz ayıyı çok merak ediyorum kızım ya? Sizin derdiniz ne ya nerede maganda katil ayı tipi varsa bir şekilde bulup aşık falan oluyorsunuz. Ne diyeyim ki yolda karşıma çıksa yönümü değiştiririm tipe bakar mısın adamdaki.

beyann

Bu kız çabucak evlendi bu magandayla sonra aldatmasına rağmen affeti yani bunu neden yaptı anlamıyorum bu adam seni mutlu edebilir mi birde sosyal medyada mutluluk pozları vermiyorlar mï deliriyorum Üstelik kardeşini d9verken karısının ben şikayetçi değilim demeside ayrı bir tuaf

jey

Ne parası ya sanki fakirlerde şiddet yok. Zengin ve çirkin bir adam için hemen parası için birlikte kadınlar demeyin. Bazı kadınların ilişki beklentileri çok farklı. Höt söt yapan, küfür eden, arada döven ama "aslında seven" adamlara karşı inanılmaz bir aşk besliyorlar. Hasta diyoruz öylelerine zaten ki sevgileri de aynı şekilde şiddetli oluyor. Bunların boşanmalarının sebebi büyük ihtimal sosyal medyadan gelen tepkilerle kadının artık farklı bir beklentiye girmeyi akıl etmiş olması ve adamın başka kadınlara sürekli gitmesidir.

Görüş Bildir