Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Örnek İlişkinin İlk Kıskançlık Krizi! Murat Boz'dan Aslı Enver'e "Eski Eş" Yasağı

 > 
40PAYLAŞIM

İlişkileri hızla evlilik kıvamına gelen Murat Boz ve Aslı Enver, şüphesiz ki 2016 yılının en çok şaşırtan ve en beğenilen çifti! Haziran'da evleneceklerini açıklayan çift, şimdiden hazırlıklara başladı. Söylentilere göre, Aslı Enver'in eski eşi Birkan Sokullu'yla aynı menajerlik şirketine bağlı olmasını istemeyen Murat Boz; müstakbel eşinden özel bir ricada bulundu.

Dedikodulara göre Murat Boz; Aslı Enver'den, bağlı bulunduğu menajerlik şirketini değiştirmesini istedi.

Yakışıklı şarkıcının bunu isteme sebebi ise Aslı'nın eski eşi Birkan Sokullu'nun da aynı şirkete bağlı olmasıydı.

Bunun üzerine güzel oyuncunun, Murat'ın ricasını kabul edip bağlı bulunduğu ajansla yollarını ayırmak için harekete geçtiği de iddialar arasında...

Biricik aşkı ile eski eşin hiçbir şekilde bir araya gelmesini istemeyen Boz'un bu ricası Aslı Enver tarafından kabul edildi. İddialara göre yakışıklı şarkıcı, sevgilisinin eski eşiyle aynı projede yer almasına da karşı çıktı.

Boşandıktan sonra mutluluğu Berrak Tüzünataç'la yakalayan Birkan Sokullu'nun, yeni aşkıyla aynı ajansa bağlı olduğu ortaya çıktı.

Evet, yanlış duymadınız: Berrak Tüzünataç da söz konusu ajansa bağlı çalışıyor. Aslı Enver'in, hem eski eşiyle hem de eski eşinin yeni sevgilisiyle aynı şirkete bağlı olduğunu düşününce, Murat'ın ne kadar da mantıklı bir karar verdiğini anlıyoruz.

Murat Boz iddialara "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum." diye cevap verdi.

Geçtiğimiz akşam, arkadaşlarıyla İstinye Park'ta görülen yakışıklı şarkıcı; sevgilisinin, eski eşiyle aynı menajerlik şirketinde olmasını istemediği yönünde çıkan haberlerle ilgili konuşmak istemediğini belirtti. Aslı Enver ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Bu iddialar doğru mu değil mi, bekleyip göreceğiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir