Muraç Övüç Şimdi de SMA Hastası Çocuğu İçin Bağış Toplayan Bir Anneyi Kendini Aklamak İçin Canlı Yayında Kullandı!

690PAYLAŞIM

Bu kadar da olmaz!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ü neredeyse her gün konuşur olduk. Söylemleri, yaptıkları, açıklamaları ve hakaretleriyle bir türlü gündemden düşmüyor ya da düşmesine izin vermiyor.

Hatırlarsınız, Pınar Gültekin'in öldürülmesinin ardından kadınlara "Tutun dilinizi" diyerek ders vermeye çalıştığı videosu gündem olmuştu. Bu röportaja da Yeşim Salkım tepki göstermişti.

Daha sonra da Övüç, Didim'de sahne aldığı sırada kendisini eleştiren Salkım'a "or*spu" diyerek hakaret etmişti.

Burada detayları anlamıştık sizlere;

Bu Kadarına da Pes! Murat Övüç Çıktığı Sahnede Yeşim Salkım'a Ağza Alınmayacak Hakaretler Etti, İzleyenler Onu Alkışladı! - onedio.com
Bu Kadarına da Pes! Murat Övüç Çıktığı Sahnede Yeşim Salkım'a Ağza Alınmayacak Hakaretler Etti, İzleyenler Onu Alkışladı! - onedio.com

Bu hakaretin ardından tepkiler de elbette çığ büyüdü. Sözde hatasını anlayan Övüç, Instagram hesabından bir özür videosu yayınlamıştı.

Ardından da Yeşim Salkım, "Kalabalıkta artistlik yapanın tenhada özrü olmaz." diyerek kabul etmediğini belirtmişti ve sonra da Övüç'ün işleri tek tek iptal edilmişti.

Mağdur olduğunu, ekmeğiyle oynandığını söyleyen Övüç, şimdi de SMA hastası çocuğu olan ve bağış toplayan bir anneyi canlı yayına davet ederek annenin acısıyla kendisinin yaşadıklarını bir tuttu.

Odak noktası çocuk olması gerekirken yine konu Övüç'e, Yeşim Salkım'a bağlandı ve Seyhan Soylu, olayı baştan sona anlatmaya başladı.

Elbette bu yayın da tepkisiz kalmadı.

@NeSelinMi

@ceyceeeyyyy

@kiddothehappy

@DamlanurKuru

Siz bu yayın hakkında ne düşünüyorsunuz?

@asemunsal

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okan-bozkurt5

bu adam kendi reklamı için yardım yaparken, amaan millete faydası oluyor en azından deyip geçiyordum. ama bu farklı bir durum. insanların çaresizliği üzerinden prim yapmaya çalışan narsistin teki bu.

onur-onal

Ya işte paylaşmayın da unutulsun yavaş yavaş artık. Haklı da olsanız paylaşmayın. Nefret de etseniz, haberlik de görseniz paylaşmayın. Paylaşmayın şu 3 günlük internet soytarılarını. Paylaşmayın şu dikkat çekme müptelası menfaatçi internet fenomenciklerini. Paylaşmayın şunların yanlışlarını da, özürlerini de, antipatik hallerini de. Paylaşmayın saçma sapan videolarını. Adım adım giderler gündemden de, popülerlikten de. Adları sanları kalmaz illaki. Çok kolay. Paylaşmayın!

samoa-tiger

Murat Övüç kim ki gündemden düşmüyor. Sürekli konu oluyor. İçeriği okumadım bile. Editör bu ve bunun gibi gereksizler sen ve senin gibi kendine editör diyenler sayesinde konuşuluyormuş gibi görünüyor. Karakteri tam oturmamış ergenler de bu içerikleri görüp bu da kimmiş merakıyla şöyle bir profiline bakıp takibe alıyor. Ondan sonra böyle gereksizler de kendilerini nimet sanıyor. Halbuki tarlamda yetişen hıyar bunlardan daha faydalı memleketime. Hayko abiniz çok haklı; "şu işi ayar edip para kazanana kızmayın. şu işe para verip gidene kızın. işi yapan, hangi hıyardan, hangi mevsimde nasıl turşu yapılacağını iyi biliyor. hıyarın, hıyar olduğundan haberi yok. sanatı bitirdiniz, müzisyeni küstürdünüz. hak edilen yaşanacaktır."

tc-asli-oguztan-dagtekin

Kadınlar erkeğin bir kaç adım gerisinde olmalıdır....ve bunu söyleyenler pipisi olan kadınlar ne diyeyim....

erci-e

Kaş yaparken göz çıkarmayı da geçmiş bu, kafa kesmiş resmen!

Görüş Bildir