Görüş Bildir
Haberler
Muharrem Sarıkaya'nın Tokat Attığı İHA Muhabiri Ahmet Demir'den Açıklama: 'Dava Açacağım'

Muharrem Sarıkaya'nın Tokat Attığı İHA Muhabiri Ahmet Demir'den Açıklama: 'Dava Açacağım'

Muharrem Sarıkaya'nın tokat attığı İHA Muhabiri konuştu. Demir 'Benden özür dilemeye çalıştı. Müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. Rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Öte yandan konuyla ilgili Cumhuriyet gazetesine konuşan İHA Muhabiri Ahmet Demir, yayın sırasında yaşananları anlattı.

Demir şunları söyledi:

'Ben kameramanlık görevi yapıyordum. Muharrem Bey, kendi kanallarıyla irtibat kurabilmesi için kendi telefonunu kullanmak istedi. Kendi telefonumuzu vermek istedik ama kendisi ısrarla kabul etmedi. Kendi telefonu çekmeyince yayın esnafında sürekli hareket yaptı. Görevim olmasa da durumla ilgilenip telefonumu verdim ve sonrasında bana bu hamleyi yaptı. Çok zoruma gitti bir şey yapamamak ve karşındaki insanın bir şey yapmaması' dedi.

Benden özür diledi

Benden özür diledi

Sarıkaya'nın özür dilediğini ifade eden Demir, şöyle devam etti:

'Benden özür dilemeye çalıştı. Müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. Rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım. Salı günü dava açacağım.

İlgili haber 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
80
57
17
15
11
10
8
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Emre Öztürk

donuna kadar al.

Loqi

çalışan birine kabalıktan nefret ederim. hep güldürmeye çalışırım o yüzüme bakmasada kolay gelsin iyi akşamlar vs.. bu kesinlikle kabul edilemez yaşını siker... Devamını Gör

Akif Tatar

Fatma Şahin bu olaydan sonra hiç istifini bozmadan yayına devam ediyor ve gülücükler saçıyor evet gülüyor. Bu kadın ne yazık ki bir belediye başkanı zamanınd... Devamını Gör