Müge Anlı'ya Taş Çıkaracak Hikayesiyle Hamile Kalan Genç Kadının 4 Sevgilisiyle Kurduğu Bir Tuhaf Yuva!

8.8bPAYLAŞIM

Kim kimdi, kafalar karıştı 😂

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/12/08/polyamoro...

Yakın her ne kadar örneklerine çok rastlamasak da dünyada poliamori denilen bir gerçek var.

Poliamoride insanlar birden fazla sevgiliye sahip olabilir ve ilişkiye dahil olan insanlar için de bu bir sorun değildir. Bu insanlardan bir tanesi de Floridalı Tory Ojeda.

Florida'da yaşayan 20 yaşındaki Tory'nin 4 tane sevgilisi var...

İlk partneri 18 yaşında olan Marc ile lisede tanışmış...

Ondan iki ay sonra 23 yaşındaki Travis ile tanışmış...

Tory daha sonra bu ilişkiye 22 yaşındaki Ethan'ı,

Ve 22 yaşındaki Chris'i de dahil etmiş...

Chris ve Tory tatile gittikleri zaman Tory hamile kalmış, Chris her ne kadar bebeğin biyolojik babası olsa da bütün babaların bebek üzerinde eşit hakları olacakmış.

Açık bir ilişki yaşamalarına rağmen, Tory şu an bu 4 erkeğin ilişki yaşadığı tek kadın. Hepsi birlikte yaşıyorlar. Herkesin kendi yatak odası var ve sırayla Tory ile birlikte yatıyorlar.

Tory, bir gün sevgilileri de ikinci bir partner isterse bunu anlayışla kabul edeceğini dile getiriyor.

Şu an ilişkide tek kadın olan Tory, başka bir kadın dahil olduğu zaman ona göre program yapabileceklerini de belirtiyor. Bu durumu oldukça normal karşılayan Ojeda, doğacak çocuklarının 'babana sor' dendiği zaman sonsuz bir döngüye gireceğini söyleyip gülüyor. Ve şunları ekliyor: "Bebeği hep birlikte büyüteceğiz. Herkes babası olacak, hatta hep birlikte bir bebek büyüteceğimiz için çok heyecanlıyız." 

Biyolojik baba olan Chris ise kendisinin bu durumdan çok memnun olduğunu fakat ailesinin hala bazı şüphelerinin olduğunu dile getiriyor.

Aralarında bir kıskançlık sorunu olup olmadığı sorulduğu zaman partnerlerden biri olan Ethan şu cevabı veriyor: "Bununla baş etmenin çok fazla yolu var. Temek olarak birbirimizle konuşmayı deniyoruz. Tabii ki minik kıskançlık anları oluyor ama konuşarak çözüyoruz."

Bazen yerici bakışlar ve yorumlar alan Tory, gelecekte bu durumun kendileri için sorun olmamasını diliyor ve başka çocukları da olsun istiyor.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
holly

4'ünü toplasan yine 1 adam etmezler.

hanimhatun

Biz açlıktan ölelim millet her gece 4 tane yesin offffff

bbbbb

Anasını avradını insanlar ne hayatlar yaşıyor be.

mizmiz-murtel

bence bu adamlar çaresizlikten bu yolu seçmiş kadınında işine gelmiş

dedittiremez-miyim

Tiplere bakılırsa; çöpçü, sütçü, simitçi, postacı, kargocu, pizzacı, sucu, elektrikçi, tüpçü gibi kapısını her çalana vermiş anlaşılan Bunların cinselliği sadece hayal güçleri ile sınırlı akıllarına gelen her şeyi denerler. Üstelik bunu sanki çok normal bişey gibi topluma yaymaları daha feci. "Hayvandan bir farkları kalmamış" diyecem de hayvanların çoğu tek eşliliği tercih ediyor. Bunlara hayvan yerine mikrop demek daha doğru olur

Görüş Bildir