Müge Anlı'nın, 'Kocası Tarafından Aldatıldığını' Söyleyerek Programa Katılan Kadına Çıkışması Olay Oldu

4.5bPAYLAŞIM

Kararı size bırakıyoruz...

Müge Anlı'nın ne kadar tok sözlü bir kadın olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında sert çıkışları oluyor kendisinin.

İşte Müge Anlı bugün programda, 14 yaşında evlenip; "Kocam beni aldatıyor" diye programa katılan Sultan Kurum'a, herkesi şaşırtan bir tepki verdi.

14 yaşında evlenen Sultan Kurum'un ailesi bu evliliğe karşı çıkmış. Programa telefonla bağlanan Sultan Hanım'ın annesi de kızının eşi Metin'in yıllardır ortada olmadığını ama kızının hala kocasını sayıklamaktan vazgeçmediğini söyledi.

Müge Anlı'nın 14 yaşında evlenen Sultan Kurum'a yönelik, "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle. E şimdi aynı hayat olmuyor. O zaman ne yapacaksın, gidecektin okuyacaktın, çalışacaktın; şimdi adama muhtaç olmayacaktın." sözleri gündeme bomba gibi düştü.

1. Müge Anlı'nın bu sözlerine sosyal medyadan da destek yağdı.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9. Müge Anlı'ya tepki gösterenler de oldu.

10.

11.

Olay işte böyleydi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omergedik

Çok yanlış rezil bir açıklama. yazık.

melody-albayrak

Yaa okumak istemiş.Ondan okumayınca ailesi izin vermediği halde 14 yaşında evlenmiş. Çok okumak istediğinden dimi. Müge Anlı benim için haklı. Kafasına vura vura öğretmeli bu toplumda kadınların okuması gerektiğini. Ha bu Müge Anlı yada özgü bir düşünce tarzı değil zaten toplumun bu şekilde düşünüyor olması gerekli. O zaman bazı insanların eziklikleri kalkar ortadan. Yok eleştirmiş bişi etmiş bu eleştirmek veya yargı dağıtmak değil. Bu doğru olan. Okumak değil sonuçta okumamak hata.

despresso

ne yapsaydı övse miydi 14 yaşında kocaya kaçan kadını? gençlere öyle mi örnek olsaydı? iyi yapmış ağzına sağlık az bile söyelmiş

lunea

Türkiye standartlarında yaşıyor olmasak he tmm haklı diyeceğimde öle bi memleket değil ki.

kartal-ata

Kadının geçmişini geri getiremez belki bu söylemiyle ama şu anda 12 14 yaşında evlenmeyi düşünen, evden kaçmayı planlayan, daha özgür olacağını zanneden hayati toz pembe gören gençliğe hitaben güzel bir örnek olmuş o ablamız. Bakıyorum programa kadının her yerinden cahillik akiyor adam seni istemiyorum diyo biraz gurur olur insanda . Sonra Müge anlı bir şey söyleyince aman da nasıl söyler kendini ne sanıyor bla bla bla...

Görüş Bildir