Meslekleri Hakkındaki Karanlık Sırları Ortaya Çıkararak Herkesi Şaşkına Uğratan İnsanlar

24PAYLAŞIM

İnsanların günden güne daha fazla çıldırdığını düşünen bir ben miyim?

Kaynak: https://thechive.com/2020/07/13/people-r...

1. Gözlüklerde, özellikle de çerçevelerdeki fiyat artışı çok saçma. Aldığınız bir gözlüğü kat kat fazlasına satabiliyorsunuz.

Lensler için de aynı şey geçerli. Tabii iş iştir fakat görme sorunu yaşayanlardan istifade etmek mide bulandırıcı.

2. Josh Grisham, Danielle Steele, James Patterson, Janet Evanovish gibi birçok yazar her sene, kitaplarda adı bile geçmeyen hayalet yazarlar kullanıyorlar.

-provocatrixless

3. Hava trafik kontrolörleri için herhangi bir zihinsel veya fiziksel hastalığın, ne kadar ağır ya da hafif olduğuna bakılmaksızın kariyerlerinin sonu oluyor. Bu nedenle insanlar mümkün olduğunca doktorlardan kaçınıyorlar.

-Shitty_McFuckface

4. Çocuklarla çalışan birçok insan mahremiyet esaslarına uymuyor. Aileler hakkında çalışanlarla dedikodu yaparlar, çocukların evdeki durumları hakkında konuşurlar, ailelerin sosyal medya hesaplarına bakarlar.

-secretleymorbid

5. Bazen kütüphaneciler yeni kitapları halka sunmadan önce kendileri okurlar.

-ashesthenphoenix

6. Kullanım kılavuzları ve kurulum kitapçıklarının hazırlanma aşamasının çoğunda çalışanlar ürünü görmüyorlar veya ürüne dokunmuyorlar. Birileri sadece fotoğrafları gönderiyor ve sizin bu kullanımı yazıya dökmenizi istiyor.

-katakago

7. Birçok sanatçı aslında sahne korkusunu gerçekten yenemez. Bu nedenle de sinirlerini rahatlatmak için beta bloker ilaçlardan kullanırlar.

Bu durum ruhsal olarak değil, daha çok fiziksel olarak etkiler. Çünkü sanatçının ellerinin titremesine yol açarak enstrüman çalamaz hale getirir. Bu ilaçlar sayesinde hala anksiyete yaşasalar bile terleme ve titreme gibi fiziksel sorunları yaşamazlar. 

-MeanderingMinstrel

8. Evinizin inşaatının bir bölümünde en az bir tane su şişesi, gazlı içecek kutusu, sprey boya gibi bir şey bulunur.

-Djdubbs

9. Leğen kemiğinin röntgeni çekildiğinde vajina ve penis görülebiliyor.

-Givemetheformuol

10. Yüksek fiyatlı, özel üretim ve Avustralya'dan el yapımı gibi görünen birçok mücevher aslında Bali'de bir fabrikada yapılıyor. Bütün müşterilerin yerleşik bir işleri olduğunu gösterip, gizlilik anlaşması imzalamaları gerekiyor.

-Mercinary-G

11. Bir form doldururken fikrinizi değiştirip, kişisel bilgilerinizi vermekten vazgeçtiğiniz oldu mu hiç? Onay butonuna basmadan sayfayı terk ettiğinizde kişisel bilgilerinizi vermediğinizi sanıyorsunuz değil mi?

Maalesef yanlış düşünüyorsunuz. Birçok şirket formu doldurmaya başladığınızda eş zamanlı kişisel bilgilerinizi alan bir sistemle çalışıyor. Onay butonu sizi yalnızca bir sonraki aşamaya geçirmek için orada, kişisel bilgilerinizi şirkete göndermek için değil. 

-hpdevster

12. Birçok otelde odalar birden fazla kez satılır. Misafirlerin herhangi bir sebepten ötürü gelememe ihtimaline karşın odalar başka müşterilere de satılır.

Böyle bir durumda misafirler geldiğinde yeni boşalan odalar henüz temizlenmemiş olsalar da lobide bekletilirler ve o sırada hızlıca odaların temizlenmesi sağlanır. 

-AndromedaFire

Işıklar İçinde Uyusun! Seyfi Dursunoğlu'nun Subaylığı ve Devlet Memurluğunu Bırakıp Huysuz Virjin'e Dönüşme Hikayesini Biliyor musunuz? - onedio.com
Işıklar İçinde Uyusun! Seyfi Dursunoğlu'nun Subaylığı ve Devlet Memurluğunu Bırakıp Huysuz Virjin'e Dönüşme Hikayesini Biliyor musunuz? - onedio.com
Herkesi Şaşırttı! Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'ın Ayrıldığını Duyan Merve Boluğur'dan İmalı Bir Gönderme Geldi - onedio.com
Herkesi Şaşırttı! Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'ın Ayrıldığını Duyan Merve Boluğur'dan İmalı Bir Gönderme Geldi - onedio.com
İlk Bakışta Basit Gözüken Ama Hayatınızda Milat Oluşturabilecek Birbirinden İlham Verici 21 Tasarım - onedio.com
İlk Bakışta Basit Gözüken Ama Hayatınızda Milat Oluşturabilecek Birbirinden İlham Verici 21 Tasarım - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rickkorick

#7 beta blokör ilaçlar sadece titreme ve terlemeyi engellemez gerçekten zihni yatıştırıcı etkisi de vardır. hatta fazla yatıştırır ne söyleyeceğinizi bile unutturabilir. #9 vajina görünmez çünkü çok iç kısımda bir organ. o dediğiniz dış genital bölgedeki labrumlar olacak.

panda-slothful

pelin, seni yalarun!

sciencesoldier

#5 kütüphaneci olunca ben :) en masumu o da hava trafik kontrolörlerini hiç anlamadım. tam olarak ne iş yapılıyor da en ufak şeyde atılıyorlar.

Gizli Kullanıcı

En çok gıda sektörüyle ilgili yazılmalı. Ama en yakın olduğum 2005 te șans eseri gümrükte bulunmuștum. Etrafta rüșvet ve cukka, para balyalarıyla dönüyordu. Her saat, herkes, taksit taksit. Kaçak mazottan avantasını alan polisler, gümrükçüler. Birine gidip șikayet etseniz (ki alan veren yüzlerce adam girip çıkıyor her gün) derler ki"s. lan Amk delisi".haklı da çıkarlar. Sonra hediyeleșme seviyesine geldi, yasal boyut kazandı diye biliyorum. Size snickers imal eden adamın malzeme bașında hapșırdığını düșünüp "gümrük gene iyiymiș" demek düșerdi. Bence en doğrusunu yaptılar.o sistemde bașka türlü denetim de mümkün değildi.

eppursimuove

#9 legen kemigi dediginiz sey zaten kalca kemigi, ne bekliyordunuz ki :d

Gizli Kullanıcı

bu ne la

Görüş Bildir