Meltem Miraloğlu, Kendisinden 48 Yaş Büyük Amerikalı Eşinden Boşanacağı İddialarına Herkesi Şaşırtan Bir Cevap Verdi!

3PAYLAŞIM

Meltem Miraloğlu, gündemi yine karıştırdı...

Bakalım, boşanma iddialarına nasıl bir cevap vermiş?

Hayat Devam Ediyor dizisiyle büyük bir üne sahip olan Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz aylarda kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick isimli bir beyle gizli gizli evlenmişti.

Meltem Miraloğlu'nun Amerika’da yaşamak ve Green Card sahibi olmak için 80 yaşındaki Patrick ile evlendiği ortaya çıkmış ve hepimizi şoka uğratmıştı.

Kendisinden 48 yaş büyük olan eşi, Meltem Miraloğlu parasız kalınca ilk önce evlat edinmiş ve Patrick daha sonra Meltem Miraloğlu'na aşık olmuş.

Ardından geçtiğimiz günlerde bir magazin programında Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük eşi Patrick'ten boşanacağını söylemiş, bu olay gündeme yine bomba gibi düşmüştü.

Onur Akay'ın söylediklerine göre Meltem, her ne kadar kocasına deli gibi aşık görünse de aslında iç dünyasındaki olayların çok karışık olduğunu söylemiş. Hatta hep 'Çaresiz kaldım' diyormuş sürekli ağlıyormuş ve 'Kurtulmak istiyorum' diyormuş."

Hatta Onur Akay'ın dediğine göre polis eşliğiyle evden ayrılacakmış...

Boşanma iddialarıyla ilgili tüm detaylar için bu içeriğimize bakabilirsiniz.

Amerika'ya Yerleşmek İçin Evlenmişti... Meltem Miraloğlu, Kendisinden 48 Yaş Büyük Eşinden Boşanıyor! - onedio.com
Amerika'ya Yerleşmek İçin Evlenmişti... Meltem Miraloğlu, Kendisinden 48 Yaş Büyük Eşinden Boşanıyor! - onedio.com

Tam sular duruluyor derken Meltem Miraloğlu, eşinden boşanacağı iddialarına herkesin kafasını karıştıran bir videoyla cevap verdi.

Instagram

Meltem Miraloğlu, Instagram'dan paylaştığı videoda eşine “Beni seviyor musun?” diye soruyor, eşi ise "Elbette" cevabını veriyor.

Bu videoyla birlikte kendisinden 48 yaş büyük olan Amerikalı eşi Patrick'ten boşanmayacağı yanıtını vermiş oluyor. Valla kafamız iyice karıştı...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz! 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
panik-anne

ilginç ama irdelemek istemiyorum..

gul-demirkol-cimen

bir şey düşünmek istemiyorum

rcpbyrm

reklamlar...

smaban

suratından psikolojik rahatsızlığı olduğu belli, bu tip şeyler çok açık. ayrıca kız olunca görüldüğü gibi hedeflere ulaşmak için neler kullanıyorlar... erkekler de iyi bir hayat için okul mokul kassın, çalışsın etsin.

sersemsafak

Allah kocana çooooook uzun ömürler versin. tek yastıkta kocayın. (yoksa başka niyetin mi var senin uçan balon). kendime söz vermiştim kimseyle dalga geçme diye ama sen büyük sanatçısın bu küçük kulu affedersin.

Görüş Bildir