Görüş Bildir
Haberler
Maurielle Lue Korona Sonrası Hayatının Değiştiğini Anlattı: Çorba İçerken Dehşete Düştü

Maurielle Lue Korona Sonrası Hayatının Değiştiğini Anlattı: Çorba İçerken Dehşete Düştü

ABD'de tanınan ünlü sunucu Maurielle Lue, kovid testinin pozitif çıkması sonucunda zor günler geçirmişti. Ünlü sunucu koronavirüsü atlattıktan sonra başına gelen korkunç olayları anlattı. Lue, çorba içtiği sırada idrar tadı aldığını belirterek, koronadan sonra tat duyusunun yerine gelmediğini belirtti. Olaya ilişkin şaşkınlığını ifade eden ünlü sunucu Lue, açıklamaları sonrası gündemde merak konusu oldu. İşte Meurielle Lue'nin açıklamaları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürürken, ünlü isimlerin salgınla ilgili anlattıkları da gündem oluyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan ünlü televizyon sunucusu Maurielle Lue'nin korona ile ilgili sözleri ise çok konuşuldu.

Tat ve Koku Alamıyor

Tat ve Koku Alamıyor

Koronaya yakalanmasının ardından tat ve koku duyusunu kaybeden ünlü sunucu, iyileşmesinin ardından bu duyularını yeniden kazanacağını düşünüyordu fakat işler istediği gibi gitmedi.

Çorba İçerken Dehşete Düştü

Çorba İçerken Dehşete Düştü

Lue, bir gün çorba içerken hayatındaki değişiklikleri fark etti. Çorbanın sıcak muz ve kedi idrarı gibi koktuğunu dile getiren Lue, bu durumu günlük hayatının her alanında yaşamaya başladı. Evinde bir kedi beslediği için kedi idrarı kokusuna aşina olduğunu belirten Lue, bu güçlü kokuyu alışverişe gittiği mağazada, yolda yürürken hatta hayatının her alanında hissetti. Aldığı tüm kokuları kedi idrarı gibi algılayan Lue büyük zorluk yaşadığını belirtti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın