Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mansur Yavaş'ın 'Masaya Çıkıp Tepinin İsterseniz' Lafından Sonra AKP İlçe Teşkilatı'nın Atatürk Portresini Aşağı Çektiği İddia Edildi

20bPAYLAŞIM

Not: Bu haber iddialar doğrultusunda yapılmış ve taraflar tarafından gerçekliği teyit edilmemiştir.

Geçtiğimiz hafta yapılan Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Aralık ayı ilk toplantısı, gerginliklere sahne olmuştu. Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'nin önergesi, süre dahilinde verilmediği için reddedildi. Murat Köse reddedilen önergeyi ısrarla okumaya çalışmıştı.

Bunun üzerine Mansur Yavaş tarafından Köse'nin mikrofonu kapatıldı. AKP'li üyeler masalara vurarak Yavaş'ı protesto ederlerken Mansur Yavaş kürsüden "Masaya çıkıp tepinin isterseniz" şeklinde bir karşılık verdi.

Melih Gökçek döneminde 3 katrilyonluk yolsuzluk yapıldığını söyleyen Yavaş'a Murat Köse'nin cevabı "Bana göre efsane bir adamdır. Usulsüz dediğiniz adam zor yetişiyor" olmuştu.

Yaşanan bu krizden sonra AKP Mamak teşkilatının Atatürk portresini Türk Bayrağından ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinden daha aşağı çektiği iddia edildi.

Atatürk portresinin aşağı çekilmesinden sonra sosyal medyadan da tepkiler geldi...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
by.sudenazz

gerizekalılar... yazık kafanıza size üzülüyorum ..

lunanera

siz kimsiniz de indiriyorsunuz ya kudurmayın

iso-kaya-61

Atatürk demek chp demek değildir rezil herifler türkiye cumhuriyetinin kurucusuna yapılan harekete bak ve bu adamlar devletten maaş alıyor makam mevki sahipleri yazık günah böyle bir şeyi körü körüne destekleyen bütün insanlardan tiksiniyorum bütün partilerin en ufak yararı yok ülkeye

gizem-aktas4

Nasıl itici tipler kudursunlar

wardruna

İster portreyi aşağı çekin ister büstleri kaldırın bu memleketin başına bir ATATÜRK geldi ve hala onun gölgesinde sizler bile faydalanabiliyorsunuz

Görüş Bildir