Görüş Bildir
Haberler
Makeup Genius ile 10 Saniyede 10 Farklı Makyaj!

Makeup Genius ile 10 Saniyede 10 Farklı Makyaj!

Makyaj.com
21.08.2015 - 10:10

Senin için güzel haberlerimiz var... L'Oréal Paris'ten dünyada bir ilk olan Makeup Genius gerçek zamanlı makyaj uygulaması ile 10 saniyede 10 farklı makyaj deneyebilirsin!

Peki Makeup Genius ile neler yapabilirsin? Bu uygulama ile L'Oréal Paris makyaj ürünlerini, L'Oréal Paris profesyonel makyaj tasarımcıları tarafından hazırlanan makyaj stillerini ve severek takip ettiğin ünlülerin kırmızı halı makyajlarını anında yüzünde görebilir, kendine yakışanı bulabilirsin. Üstelik Makeup Genius, her hareketini bir ayna gibi takip eder ve gerçek zamanlı olarak makyajının nasıl göründüğünü sana gösterir.

Makeup Genius ile denediğin makyaj stillerini sosyal medyada paylaşabilir, herkese gösterebilirsin! Aynı zamanda L'Oréal Paris makyaj ürünleriyle ilgili bilgi edinebilir, hatta mağazada gördüğün L'Oréal Paris ürünlerinin barkodunu Makeup Genius ile taratarak anında bu ürünleri yüzünde görebilir ve ürünler hakkında merak ettiklerini öğrenebilirsin.

L'Oréal Paris - Makeup Genuis

Vloggerlar denedi, şimdi sıra sende!

Güzellik Vloggerı Sebi Bebi senin için Makeup Genius uygulamasını inceledi ve deneyimlerini paylaştı. Makeup Genius ile yapabileceklerini bir de Sebi Bebi'den dinle!

Sebi Bebi - Makeup Genuis Uygulaması

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
6
5
4
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın