Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

6 Madde ile İnsanoğlunun Yeni Çılgınlığı: Vajina Asidinden Bira Üretimi

514PAYLAŞIM

Geçtiğimiz aylarda bir Polonya şirketi, internet ortamında projelere katılımcı finansman desteği sağlayan bir site vasıtasıyla yeni girişimlerine €150,000'luk destek aradı. Buraya kadar ilginç bir şey yok değil mi? İlginç olan, destek aradıkları projenin içeriği sevgili dostlar:

1. Başlattıkları kampanyada şirket, bir Çek modelin vajinasındaki laktik asit bakterilerini kullanarak mayaladıkları bira için destek talep ediyordu!

Şirketin ürün tanıtımı için hazırladığı yazı ise şu şekilde:

"Hayallerinizin kadınını düşünün, arzu objenizi... Cazibesini, şehvetini, tutkusunu... Tadını hayal edin, kokusunu hissedin, sesini duyun... Size büyük bir tutkuyla masaj yaptığını, kulağınıza istediğiniz her şeyi fısıldadığını hayal edin. Şimdi tüm bu fantezilerinizi sihirli bir değnekle bir bira şişesinin içine hapsedebildiğinizi düşünün."

2. Şirketin ismi "The Order of Yoni". "Yoni" kelimesi Sanskritçe'de vajina anlamına geliyor.

Laktik asit bakterisi, ya da diğer ismiyle laktobasil, genellikle peynir, yoğurt ve ekşi biraların yapımında kullanılıyor. Aynı zamanda insan dahil tüm hayvanların sindirim borularında ve kadınların vajinasında doğal olarak bulunan bir bakteri türü.

3. Şirket yetkilileri, "Bottled Instinct" isimli birayla, dişiliğin esansını şişelere hapsettiklerini ifade ediyor.

İlk olarak modelin vajinasından bir çubuk yardımıyla sıvı örneği alınıyor, daha sonra laboratuvara götürülüp sıvıda bulunan laktik asit bakterisi çoğaltılıyor ve bira bu bakteri yardımıyla mayalanıyor.

4. İşte şirketin biralarını mayalamak için vajinal bakterisini kullandığı Çek model Alexandra Brendlovato.

Şirketin bugüne kadar ürettiği tüm biraların şişeleri üzerinde, Çek modelin vajinasından sıvı örneğinin alındığı tarihler yazıyor.

5. Model, şirket tarafından dişiliği ve cazibeyi sembolize ettiği düşünülerek seçilmiş.

6. Şirketin geleceğe yönelik planları da mevcut.

Şirket yeterli desteği sağlayabildiği takdirde farklı ten ve saç renklerindeki başka modellerin bakterilerinden yararlanmaya başlayacağını ve bir de BDSM birası üreteceğini duyurdu. Ancak kampanya süresi çoktan doldu ve şirket hedeflediği desteğin %1'lik kısmını zar zor elde etti.

Peki dostlar bu bira size ikram edilse, içer miydiniz?

Neden olmasın, içerim tabii.
Iyyk! O ne öyle be, içmem ben.
O anki ruh halime bağlı!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aesculapious

Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden birisi.. Ha sokakta başı boş gezen laktobasilden yapmışsın ha vajendekinden.. sonucta bakteri denen canlılar en ilkel canlılar, girdisi belli çıktısı belli.. Sadece pazarlama taktiği, yoksa aromada fark olmaz yani

atay-aydin

Allah affetsin model çok çirkinmiş.

delorean

Yeni girişimi ben yapıyorum arkadaşlar : Bakire bokundan çikolata ! Desteklerinizi bekliyorum .s

delorean

patronu olabilirsin :D :D

delorean

bak benden sonra sen yiceksin söz ver ama :D

Gizli Kullanıcı

iğrenç tek kelimeyle ıyk

ozimosko

Okurken miğdem bulandı yemin ediyorum. Ne hale getirdiler Dünyayı.

Görüş Bildir