Görüş Bildir
Haberler
Logitech’ten Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Güvenlik Kamerası

Logitech’ten Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Güvenlik Kamerası

Onedio Medya
02.10.2015 - 10:06

Logitech, kısa bir süre önce duyurduğu Logi marka altındaki yeni cihazı Logi Circle’ı tanıttı. Küçük top şeklindeki tasarımıyla göze çarpan ev güvenlik kamerası, iOS/Android desteği ve Wi-Fi bağlantısı üzerinden kullanıcıların evde neler olup bittiğini görebilmesine olanak sağlıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1080p çözünürlükte canlı akış sağlayabilen kamera, 24 saate kadar kaydettiği görüntüleri ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Görüntü desteğine ek olarak ses desteğine de sahip olan cihaz bu şekilde kullanıcıların uygulama üzerinden konuşabilmesine de imkan tanıyor.

Kamerada dikkat çeken detaylardan biri de akıllı filtreleme özelliği. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, kameranın ev yaşamına göre topladığı verilere göre akşam günün önemli olaylarını 30 saniyelik videolar eşliğinde izleyebiliyor. 135 derecelik geniş açı görüşü sunan kamerada 8x zoom yeteneği de mevcut.

Taşınabilir oluşuyla ve bünyesinde barındırdığı pille 12 saate varan bekleme ve 3 saate varan akış özelliğine sahip olan Logi Circle, 199 dolardan yurtdışında satışa sunulmuş durumda.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın